Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy jobban támogassam a barátnőmet? Nagyon kifordult magából, nagyon aggódok érte.

Figyelt kérdés

Ő 18, én 19 éves vagyok, már 3,5 éve vagyunk együtt.

Kiderült kb 2 éve, hogy van egy szívbetegsége, emiatt abba kellett hagynia minden sportot, és felszedett pár kilót. Nem vészes, 52-ről 62-re ment fel a mérleg mutatója. Nem tudta elfogadni magát, meg mindenki ezzel jött neki, "hogy meghíztál", stb, és emiatt rengeteget sírt, nagyon megváltozott. Zárkózott lett, csendesebb és félős. Több, mint 3 hónapig előttem sem volt hajlandó levetkőzni, amit persze elfogadtam. Mikor meggyőztem, hogy nekem így is tökéletes, úgy tűnt minden rendben. Tavaly év közben viszont többször napokra abbahagyta az evést, azóta is alig eszik ( a súlya pedig ingadozik, ami nem tesz jót az egészségének). És a héten tudtam meg, hogy huzamos ideje nyugtatót vesz be, mielőtt szexelnénk... azt mondta, csak így tudta elterelni a figyelmét a frusztrációról, amit az okoz neki, hogy levetkőzik más előtt.

Nagyon aggódok érte. Nem akarom, hogy bármi baja legyen. Mit tudok tenni? Légyszi segítsetek!


2014. jan. 25. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás, ha szakemberhez fordultok, aki tud segíteni neki - nektek.
2014. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindeképpen ültesd le és beszélgessetek egy jót! Próbáld meg meggyőzni arról mennyire rosszul esik neked, hogy nem hiszi el, hogy tökéletes a szemedbe! Nagyon aranyos srác vagy !!! :) Több ilyen kéne!
2014. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!