Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti ha csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ha csak szexre "tartanátok" egy nőt, akkor mennyit beszélgetnétek vele? Mennyire marasztalnátok reggel?

Figyelt kérdés
Ha áthivtok egy lányt akkor mikről beszélgetsz vele, ha szexnél többet nem akarsz ? És másnap marasztalnátok késő délutánig, ha nem kedvelnétek?
2014. jan. 25. 20:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

ooo jajj már emgint belemnetél valamibe amibe nemkellett volna, mert ígértek fűt fát..jjjajj de buták is a nők, hogy elhiszitek a maszlagot...


persze amugy. marasztalnáám, hizsen akarok még vele d/gni. :D

2014. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nemigazán van miről beszélni, max. egy kávé, esetleg egy mindenből kispórolt szendvics, aztán isten hírével. :) Mire föl marasztalnám? Hogy kimosson?
2014. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha ez rendszeres lenne, akkor persze, elbeszélgetnék vele. Meg persze filmezhetnénk, meg marasztalnám is, ha érezném, hogy lesz még aznap etyepetye.
2014. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem hitegetett semmivel, ezért is furcsállom, hogy ha csak szexre vagyok jó neki akkor miért mond el nekem csomó mindent az életéről, a munkájáról, meg érdeklődik felőlem és szereti ha sokáig maradok másnap, tv-zünk, beszélgetünk meg ilyenek. Múlt héten meg már ébredés után haza kellett mennem, mert dolgom volt és mondta, hogy hát kár mert neki csak délutántól kell dolgozni mennie.
2014. jan. 25. 20:57
 5/24 A kérdező kommentje:
(Mielőtt azt mondjátok, hogy azért sajnálta, hogy korán elmentem mert ő még szeretett volna d.gni. Volt szex. csak modnom)
2014. jan. 25. 20:58
 6/24 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy összejártam egy pasival, de az alig szólt hozzám és volt, hogy kamuzott, hogy még munkája van, csak hogy ne maradjak.
2014. jan. 25. 21:04
 7/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kezd érezni irántad valamit. Kérdés, hogy ez neked imponál-e, avagy ellenszenvet vált-e ki?
2014. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jófejnek és jó pasinak tartom úgyhogy ki tudja, lehet eltudnám képzelni, hogy több legyen belőle. De nem kötöttük ki, hogy mi lesz ebből, de egyelőre nekem ez csak amolyan szexen alapuló kapcsolatnak tűnik, mivel randizni még nem hívott el pl.
2014. jan. 25. 21:25
 9/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szexen alapuló kapcsolatokat - férfi létemre - alapból kizárom az életemből, tehát segíteni nemigazán tudok ebben. Lehet talán van benne egyfajta kíváncsiság. Úgy van vele, hogy akivel összefekszik, azzal azért tudjanak egymásról valamit.
2014. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
sok-sok (és még annál is több) egyéjszakáson van túl, úgyhogy ezt nem hiszem :)
2014. jan. 25. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!