Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki, hogy ne unatkozzon mellettem a barátom?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Mindketten egy kollégiumon vagyunk.Általábam minden nap 2x is találkozunk pár órára..de nem rég összevesztünk... apró hülyeségeket veszekszünk.Elárulta azt is, hogy unatkozik velem,mert minden nap ugyan az van... Mondjuk el hiszem neki, hogy már egy cseppet unatkozik..de szerintem aki valakit szeret,,annak mindegy, hogy hol van azzal a valakivel és mit csinál,ha tényleg szeretik egymást..én például igy érzem...és már csak az is nagy örömmel tölt el, ha vele lehetek... Általában sétálni szoktunk ,parkokba járni,üzletekbe vásárolgatni ha szükségünk van valamire,pizzázni,beülni italokra,,, Szerintetek még merre menjünk? mit csináljak, hogy jól érezze magát velem ??
2014. jan. 25. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rugd ki
2014. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mozi, kiállítás, színház, korcsolyázni....
2014. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mozira,szinházra nincs nagy lehetőségünk...mert abban a városban nincsen,,ahol mi vagyunk,,korcsoláyzni sem tudunk el menni,,mert csak hétvégén van nyitva,,, :S
2014. jan. 25. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem amit csináltok az sem túl unalmas. Szerintem nem csak ez a baja. Nem tudom mit szeretne, de késöbb ennél csak minden unalmasabb lesz. Ahogy telnek az évek még ezekböl is elmarad ez az.

De te látod hogy mit szeretne, ha te nem tudod akkor mi mégugysem fogjuk tudni.

2014. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ebben szerintem is van valami,,hogy nem csak ez a baja .. :S

az utóbbi egy hónapokban nagyon sokat veszekszünk,, sőt olyan apróságokon...nem csinálok neki semmit,,ő pedig durván viselkedik velem,,bunkó...utána mindig bocsánatot kér...én hülye,,mindig megbocsájtok.. mert szeretem tiszta szivemből,,és nem akarom őt elvesziteni :( de néha már nekem is sok,,ha csunyán viselkedik velem,,mert nekem is vannak érzéseim,..én meg kiteszem érte még a szivemet is..

2014. jan. 25. 21:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Szembesítsd vele szerintem...kérdezd meg hogy szerinted mit kéne csinalnunk hogy ne unatkozz..
2014. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ő erre azt szokta mondani,,hogy ezt mondjam meg én... mert ő azt akarja csinálni ,,oda akar menni,,ahová én.. ha én azt,mondom,amit ő,, h nekem mindegy,,akkor meg fel kapja a vizet.. :( nem értem már néha őt
2014. jan. 25. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:

De hát mi a tökömnek vagytok ennyit együtt?


Ez az alap kérdés. Miért nem ezen gondolkoztál el? - "Kell-e nekünk ennyi időt együtt tölteni valójában?"


"de szerintem aki valakit szeret,,annak mindegy, hogy hol van azzal a valakivel és mit csinál,ha tényleg szeretik egymást"


Na ez egy jó nagy bullshit. Szerinted a 30-40-50-60+ éves pároknál miért múlik el a szerelem? Pedig állandóan együtt lógnak. Mert marhára megunják egymást.

Sokkal több izgalmat és hosszabb élettartamot tartogatnak azok a kapcsolatok, ahol a felek nincsenek minden nap órákat együtt (vagy bele sem merek gondolni, de egész napokat).

2014. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,,h ne talizzunk csak pl minden 2. nap... Ő erre: hogy ne,, ő velem akar lenni a nap minden percében...szerinte igy csak elfelejteném őt,,ha nem lennénk együtt enyit
2014. jan. 25. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki hogy neked nem jó ha azt csinaljuk amit en akarok mert neked unalmas akkor mondd meg h mit akarsz csinalni..
2014. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!