Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható ez a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire elfogadható, ha a nő 20, a férfi pedig 30 éves egy párkapcsolatban? Mielőtt elkezdenétek lehúzni, nincsenek konkrét személyekről szók, csak érdekel, mert szerintem úgy az ideál (ami persze csak ideál, a szerelem vak és naív, nem lehet gátat szabni neki) max 10-11 lenne a férfi javára.
2014. jan. 25. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már ideális illetve nem vészes ebben a korban :)
2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

az már jóó max!

sztem ha a csaj 20 a pasi 25 legyen max.

30 fölött már telejesen mindegy.

de azért egy 20 éves csaj ne flangáljommár 30 évesekkel...

2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Húzós! :/ De...talán elfogadható.
2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tudok olyat hogy a csaj 28 a pasi 46, látszólag működik, bár a pasi már az első hónapokban eljárt máshoz. Lehet csak azért él vele, mert nem akar egyedül lenni, a csajnak meg jól jön egy pénzes pasi?
2014. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Húzós? Talán? Esetleg?


Az egyik nagyszüleimnél 9 év a korkülönbség. A másikéknál 6. A dédszülőknél 8-13 év között szóródott mindig a férfi javára.


A világtörténelemben szinte minden korban és mindenhol tök elfogadott volt a minimum 10 évvel idősebb férfi, de akár a még idősebb is.


Én is kb. 10 évvel fiatalabb nőt akarok majd, ha meg akarok állapodni.

2014. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
háááát ez két emberen múlik. Nem tudom hogy egy harmincas férfi mennyire járna el egy diszkóba, klubba szórakozni ami tele van 16-25 közöttiekkel.. Egy 20 éves lány még igényli az ilyen helyeket. (Persze máshol is lehet szórakozni) Én nagyon öregnek érezném magam. Nem beszélve arról hogy egy harminc éves lehet hogy már gyereket akar 2-3 éven belül, mert igaz hogy sokáig fogamzóképes egy férfi, de attól még ő is öregszik és nem biztos hogy lesz elég ereje és kedve 40-45 évesen kisgyerekkel játszani, iskolába hurcolászni mindenhová, leülni vele tanulni stb. A legtöbb nőnek pedig általában még korai 22-24 évesen anyává válnia, főleg ha még tanul vagy épphogy elkezdett dolgozni és szerintem az is a felelős gyermekvállalás része hogy 3-4 éves munkaviszonya meg van a két szülőnek külön-külön is a gyerek születése előtt, mert ekkor már nem számítanak pályakezdőnek a munkaerőpiacon és könnyen találhatnak munkát ha esetleg valami csőd vagy egyéb okok miatt elvesztik az állásukat.
2014. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a barátom 9 évvel idősebb nekünk nincs semmi bajunk ezzel.
2014. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia, ez a prűd emberség szemében bűn, de csak a Hollywood-i sztárokat nézve már dől az egész. De a lényeg abba van, hogy a két fél mit képes elviselni és feláldozni a másikért. Na meg, hogy tényleg szerelem-e amit éreznek egymás iránt. Az én párom 15 évvel idősebb nálam, nem vagyunk együtt régóta, és már nem egy veszekedésen vagyunk túl, de szeretjük egymást és megpróbáljuk a korkülönbséget kiküszöbölni és elsiklani felette. Ha ez nem megy, akkor felesleges erőltetni... Ezek után gondold át, hogy elfogadható-e avagy sem. :) 21/l
2014. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 30 év korkülönbség van
2014. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!