Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret, van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret, van még esély rá, hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés

Kb 5 hónapja szakítottunk, előtte 4 hónapig voltunk együtt. De úgy éreztem, hogy nem úgy szeret, mint amire én vágytam volna, ezért szakítottam vele...

Sokáig próbált visszaszerezni, hogy kezdjük újra, de nem akartam, mert úgy éreztem, hogy ez mindenképp csalódás lenne.

Összejöttem mással (nyitott kapcsolat, ez egy elég bonyolult sztori lenne kifejtve, de ennek a dolognak a szempontjából csak ez tartozik ide, mint tény).

Decemberben újra felkerestük egymást az előző barátommal (előtte is sokat beszéltünk, mert csoporttársak vagyunk), és megbeszéltük, hogy találkozhatnánk néha. Eleinte hetente egy alkalom volt, és eléggé szexközpontú a dolog, kb mást se csináltunk, átjött este és kb másnap délig voltunk együtt, azt gondoltam, hogy már tuti túl van rajtam ezek szerint, viszont a szex vele volt nekem a legjobb, szóval így is jónak tűnt a dolog.

Mostanában viszont napokon át együtt vagyunk, amúgy is folyton ír, meg amikor itt van, akkor el se enged, végig ölel, magához szorít, puszilgat, simogat, meg annyira gyengéd állandóan.. azt tapasztaltam, hogy csak egy szerelmes férfi tud igazán így viselkedni, annyira ösztönösnek tűnnek ezek a mozdulatai, meg a szex is, ennyire érzelemdúsnak még sose éreztem, nem tudom ezt így megfogalmazni, de rajta is ezt érzem, hogy ez nem ilyen szimpla szex, na meg mostmár nem is erről szólnak a találkozásaink.

Mit gondoltok, szerethet még vajon? Vagy már ezt elszúrtuk és ebből már sose lesz kapcsolat? Vagy ha lesz, akkor se lesz jó? Egyszerűen rengeteg akadályozó tényező volt mindig is köztünk, mióta csak ismerjük egymást, de mégse tudunk elszakadni egymástól, hiába hoz bármit az élet.

És ha jól érzem és tényleg szeret, szerintetek el fogja ezt mondani? Vagy nekem kéne lépnem? Vagy korai ez még?


2014. jan. 25. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a tipikus eset, amikor a nõk túlagyalják a dolgokat... Szeretettel viselkedik irántad. Szex jó. Figyelmes. Érzelgõs. Állandóan ír, keresi a társaságod. Állandóan bújik, ölelget, puszil, simogat...érzelemdús...stb.

Te meg a neten kérdezed, "szerethet még vajon?"

Vicc jut eszembe:

Szex után csaj és pasi hever az ágyban, csaj agyal:

- megvolt...jó volt...most csak fekszik és hallgat...biztos nem volt neki annyira jó...biztos nem tetszik neki az a kis plusz a hasamon...Istenem, nem szól semmit...el fog hagyni...biztos nem kellek neki...

A pasi, gondolatban:

- ott az a légy a mennyezeten...Hogy a p.csába nem esik le?!

2014. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!