Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így? Talán már megunt?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel már 10 hónapja együtt vagyok. Az utóbbi 1-2 hónapban nagyon furcsán viselkedik velem. Bunkózik, eddig mindig megvártam a buszmegállóba, most meg azt mondta, hogy ha akarok akkor menjek haza, nehogy megfázzak.

Ahova jár suliba, ott állandóan nézi egy csaj, annak meg nem akarta elmondani a nevét, de én megtudtam és ahogy néztem a csaj képeit, láttam, hogy lájkolgatta is a barátom. Azóta azt mondja, hogy nem nézi a csaj, de ő ugyanolyan furcsa velem. Viszont vannak olyan napok vagy hetek, amikor meg azt érzem, hogy nagyon szeret. Szerintetek most mi lehet ez?


2014. jan. 26. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert megunt, hanem azért mert lehet, hogy több vasat tart a tűzben. Ki tudja?
2014. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazábol erről is beszéltem már vele és azt mondta, hogy ő nem csalt és nem is csalna meg engem mert nagyon szeret.. de ahogy mondod, ki tudja?! Az ördög is egyszer angyal volt...;)
2014. jan. 26. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azért mondtam, hogy esetleg több vasat tart a tűzbe, mert az én volt barátnőm is így viselkedett, csak tovább bírta. Egyre ridegebb és távolságtartóbb lett felém én pedig többször kérdeztem tőle, hogy megcsal-e vagy valami hasonló. Sőt, mások is pedzegették, hogy esetleg nem csak én vagyok neki, ő meg váltig állította, hogy szeret és soha nem csalna meg...


Aztán kiderült, hogy nem volt kispályás. Mondjuk az is igaz, hogy ott nem csak nézegették a fiúk, hanem néha még a jelenlétemben rá is mozdultak.

2014. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd át az irányítást minél előbb!!!! Lehetséges h ez a 3. lány van a dologban. Ha lájkolgatta az már nem jó jel. Légy erős, és mutasd meg, hogy te vagy a jobb, éreztesd a barátoddal milyen lenne ha elveszítene. és akkor ha tényleg szeret nem fog ilyet tenni és megbecsül.
2014. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!