Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éves kapcsolatot így megunt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éves kapcsolatot így megunt? Vagy a ti tapasztalataitok alapján mire utalnak ezek a dolgok? Csak paragép vagyok? 22/L

Figyelt kérdés
Eddig mindig hamarabb jött fel facebookra, hogy beszélhessünk, most pedig már csak 8 után jó,ha 1órát tudnánk beszélni ez csak azért nem elég nekem, mert akkor is lapos a beszélgetésünk. Már párszor furákat is beszólt nekem, ami rosszulesett és ha meg akartam vele beszélni, h mi a baj, vagy van e oka annak,h nem "úgy" szól mindig, azt mondta,h nincs velem semmi baj, meg ha gond lenne ő szólna. A héten az egyik talit áttette másik napra,de aztán írt sms-t, hogy harmadnap tudunk talizni, ami nekem azért fura, mert este mikor beszéltünk nem mondta, hogy dolgavan otthon,hanem csak reggel sms-be. Másnap írtam,h nem tudok facebookon lenni, amit meg is nézett 6kor. (Ezek szerint ráért annyira, h 8 előtt volt fent)
2014. jan. 22. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

attól mert még párkapcsolatban élünk, nem kell a másik s.ggében lenni folyamatosan és minden lépéséről tudni. hová lettek az önálló, párkapcsolatban is függetlenül élni tudó emberek...?! :(

24/n

2014. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most őszintén! A net az nem élet, nem ugyanaz mikor együtt vannak az emberek személyesen és úgy beszélgetnek.

Valószínűleg megunta h csak neten beszéltek mert már amúgy sincs semmi amiről beszélni lehetne csak a hétköznapi dolgok meg a szokásos kisszívem szeretlek bla bla bla.


Nem kötelező mindig csak azért felmenni az idióta facebokra, hogy a párunkkal beszéljünk....néha csak úgy nézelődik az ember.


Nyugodj meg! Ne okold ezért! Nem ugyanaz neten, más ha egymás ölében vannak a párok.

De ha ilyen iramban haladtok akkor nem biztos h jó vége lesz.,


Ez távkapcs amúgy?

2014. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már ki van a tököm ezzel a facebook hülyeséggel. Nem ott kell egy párkapcsolatot élni. Mert jönnek a kérdések,hogy megnézte az üzit de nem válaszol. Hány óra a normális még? Meg az ilyenek. Mikor bármi dolga lehet az embernek! Ha úgy érzed rosszabb a kapcsolatod vagy kezd kihülni beszéljétek meg, de ne facén mert az személytelen!!! Le kell ülni és megbeszélni a dolgokat. Ennyire egyszerű. Nem kell minden ilyenből ügyet csinálni!
2014. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ahelyett, hogy facebookon beszélgettek, találkozhatnátok is, és akkor nem lenne ez.


Amúgy 4 év alatt még mindig csak együtt jártok? Mennyire komoly ez a kapcsolat így?

2014. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hetente 2-szer talizunk, ebbe csak azért mentem bele,h meg legyen a tér köztünk. Próbáltam már személyesen is megbeszélni vele ezt,de nincs gond, azt mondta. Örülök, ha vmennyit beszélhetek vele,de őt már annyira nem izgathatja. Tőlem játszon,de ha fent van ne arra hivatkozzon utána,h netezik is és ezért lassabban ír. Máskor ebből nem csinált nagy dolgot
2014. jan. 22. 17:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Vhogy csökkent az érdeklődése felém. Mikor annyit mondtaw neki h jó lenne vele többet lenni kicsit,csak kitárta a kezét és vissza,h ő nem tud mit csinálni. Meg azt mondta,h jön hozzám nem meg h itt van... amúgy kocsival csak 10-15percre lakik tőlem
2014. jan. 22. 17:19
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

4 éve jártok együtt, közel lakik és heti kétszer találkoztok???!!!

Ne haragudj, de ez 4 év után már nekem is unalmas lenne. Téradás párti vagyok, nade ha 4 éven keresztül konstans stagnál a kapcsolat... Elgondolkodnék egy idő után az esetleges jövőképe(ke)n.

2014. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha 3 tali lenne hetente, nem nagyon zavarna,ha kevesebbet beszélünk gépen ,de minden úgy marad ,ahogy most akkor alap dolognak tartom,h figyeljen rám és ne akkor is teljes mértékbe mással foglalkozzon. Én is több mindent csinálok neten nem csak 1dolgot,attól oda tudok rá is figyelni
2014. jan. 22. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:

És 4 éve nem tudtatok tovább lépni ebből a heti 2 találkából?


Lehet ám , hogy ebbe unt bele, és kihűltek az érzései. Szerintem beszélnetek kellene, hogy vannak e tervei veled a jövőre nézve , tudni kéne neked vannak e terveid vele a jövőre nézve....


Mindenképpen fel kéne rázni ezt a kapcsolatot, és ebből a megrekedt helyzetből feljebb lépni. Vagy többet találkozzatok, vagy összeköltözés, vagy valami, mert ez így nem hiszem hogy sokáig fog tartani.


Hidd el nem akarok rosszat, csak azt írtam le amire én gondoltam....

2014. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!