Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most olvastam a lent linkelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most olvastam a lent linkelt cikket, hogy kevesebbet szexelnek a fiatalok, szerintetek az egyetemisták hány százaléka lehet még teljesen szűz főleg a 21-24 évesek körében?

Figyelt kérdés
a cikk: [link]

2014. jan. 26. 13:20
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
28as hány lánnyal van beszélő viszonyod hetente kb?
2014. jan. 26. 15:46
 32/44 A kérdező kommentje:
mert ha évente van kapcsolatod kb 3-4 lánnyal az semmi és persze h nem jön össze de ha mondjuk egyetemre jársz és ott legalább van több száz csaj akivel összehozhat vmi közös óra vagy régi gimidben a végzős vagy már idősebb 16-17+os csajok akikkel mondjuk talizol ha van vmi nosztalgia program akkor nem értem kizárt h egyiknek se legyél megfelelő olyan nincs
2014. jan. 26. 15:49
 33/44 A kérdező kommentje:
nekem sem jött még össze egyetlen se mikor én próbálkoztam de én válogatok, tehát kb 100ból mondjuk 1-2 lány aki úgy igazán mindenestül (külső, belső, ész,stb...) megtetszik
2014. jan. 26. 15:51
 34/44 anonim ***** válasza:
87%

Az általad linkelt forrás a Németországi adatokat tartalmazza! Azért be kell látnunk, hogy nem csak oda távoznak a külföldre távozók, pláne úgy, hogy a fő célpont inkább Anglia.

Amíg jártam egyetemre nyilván több lánnyal voltam beszélőviszonyban, sőt, barátságban is (és mindegyikőjük azt mondta, hogy inkább koncentráljak a tanulásra, mert a külsőm miatt nem hiszik, hogy lesz majd olyan lány, aki szeretni tudna). Eddig tökéletesen bejött nekik. Most 28 vagyok, szóval már csak munkahelyen illetve szabadidős tevékenységek közben van alkalmam lányokkal beszélni. Összességében már több száz lányt próbáltam randira hívni életemben 0 sikerrel.

2014. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
mit dolgozol ha szabad kérdeznem (am azért linkeltem németet mert a második legjelentősebb és trendet nézve is egyre jelentősebb lesz mert az ottani magyarok száma nőtt leginkább ezt asszem a cikk is írja ) na de mi a munkád :)
2014. jan. 26. 16:02
 36/44 A kérdező kommentje:
illetve hova jártál egyetemre? ha gondolod privibe is írhatod de ez érdekes mert én ilyen közegben még nem jártam pedig sokfelé megfordultam már, ahol ne lett volna legalább 10-20 olyan lány akiknek tök mind1 a külső mert nem válogathatnak ők sem pl
2014. jan. 26. 16:04
 37/44 anonim ***** válasza:
87%
Kutató vagyok egy természettudományos diszciplina berkein belül (ennél közelebbit feleslegesnek tartok írni.)
2014. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
akkor gondolom ELTE termtud kar
2014. jan. 26. 16:10
 39/44 anonim ***** válasza:
ha már itt a Korfát említettétek, hogy mennyivel több fiú született, mint lány, valóban a fiúk vannak többségben az adatok szerint. Viszont a nemi identitásra nem tér ki a Korfa és valószínűleg a meleg férfiak nem fognak a nők köréből párt keresni, szóval ez nem egy reális megközelítése a problémának, mert lehet, hogy sokkal több hetero lány születik egy adott évben, mint hetero fiú. ez nem derül ki a statisztikából.
2014. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
én ismerős vagyok ott azon a karon, ismerek onnan lányokat is és őszintén szólva nem épp a beképzelt magaslóról leszólogató 10-es hercegkisasszonyok járnak oda mint egy közgázra pl, persze nem lehet általánosítani de akiket én ismerek azok közül elég sokan teljesen normál, átlag lányok és kedvesek is
2014. jan. 26. 16:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!