Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok a barátnőtöknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

2 évet jártunk,szakított velem kb 1 hónapja és azt mondta azért mert a 2 év alatt nem voltam hozzá olyan amilyenek kéne lenni egy kapcsolatban(ez igaz is).

Ahogy szakított lett is barátja de aztán "otthagyta" és felhívott, találkoztunk is, de akkor meg elmondta, h lefeküdt vele és azt is h igazából még nem is szakított vele csak most akar és fel is hívta nálunk a srácot, h szakítson vele. Szerintetek megbocsájtsak neki? (Nagyon szeretem)


2009. dec. 4. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
ne bocsás meg neki, nem érdemli meg!!
2009. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Küld el a pi csába.. Vagy bocsáss meg neki azt hagyd ott, sokkal jobb lesz az önérzetednek.
2009. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem a két előttem szólót. A lány nem csalta meg a barátját, szakított vele miután új barátja lett. Az, hogy az új kapcsolatában mit csinált, miért számít? Nem voltak együtt. A kérdező pedig azt mondta miatta történt a szakítás. Most a lány rájött, hogy neki a volt párja kell, (mindig akkor jönnek rá az emberek, hogy kit szeretnek, ha már nincs velük). Szerintem adj még egy esélyt. Én nem látom mi hibát követett el, lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de tényleg nem értem. Egyedül talán az, hogy telefonon szakított az utánad lévő párjával, na az nem volt szép.
2009. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem barátnőd részéről ez csak egy fellángolás volt és még mindig szeret téged( meg ahogy írtad...Te is őt)szóval lehet megérne egy próbát, csak próbálj változtatni az előző hibákon.Ha meg ezek után sem fog működni akkor ennyi...Amgy én is hasonló cipőben járok,gondoltam ezért írom meg a véleményem.
2009. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. dec. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!