Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok ezt a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok ezt a barátnőtöknek? (lent)

Figyelt kérdés
szóval a lány nagyon nagyon szereti a fiút és le akarta tesztelni hogy szereti e a fiú is.. és a lány haveri kör előtt azt mondta a fiúnak hogy csak "szívatta és nem szereti .. meg hogy mást szeret" erre a fiú azt mondja "jól van" és otthagyott mindenkit és felvágta az ereit.. egy utcával odébb aztán a lány közölte hogy csak tesztelte hogy érintené a fiút.. de a fiú megharagudott .. jogos ?
2010. nov. 13. 16:50
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
én vagyok az egyik haver.. aki látta
2010. nov. 13. 16:50
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezért fölvágja az ereit az egy idióta. Más kérdés, hogy senki nem teszi ki ilyen helyzetnek azt a személyt, akit szeret.
2010. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
És miért nem halt meg?
2010. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
mert el lett szóratva a keze .. meg stb és ki lettek hívva a mentők.. ..
2010. nov. 13. 16:55
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy hülyeség szerintem, ha valaki így akarja letesztelni, hogy a párja igazán szereti-e. Ennél már csak az a nagyobb - és szerintem megbocsáthatatlan - hülyeség, ha valaki ilyenért fölvágja az ereit. Finoman szólva is lelki zsarolásnak tűnik, sokkal inkább, mint a barátnő akciója. Vagy pedig állati labilis a fiú lelkileg, és nagyon elkelne neki egy szakember segítsége. Esetleg néhány atyai pofon, hogy helyén tudja kezelni a dolgokat. Lehet lepontozni.

N31

2010. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét fél idióta. Nem értem egy vélt csalódás után miért kell valakinek felvágnia az ereit.

De azt sz@rabb alaknak tartom aki a szerelmet tesztelni akarja, ez esetben a lányt.

2010. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

mért lenne ez lelki zsarolás ? ezt nem teljesen értem..

a fiú nem könyörgött. meg semmi csak otthagyott mindenkit és kész nem mondott semmi ilyet.. : ha elhagysz megölöm magam..

2010. nov. 13. 17:00
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

Ilyenér fölvágni az ereit? XD EMO XD

En sose okoznák magamnak fájdalmat egy nőér! XD

2010. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a csaj elégedett az eredménnyel. Szánalmas..
2010. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
am a fiú nem emo. csak kivan lelkileg.. és 100% hogy nem emo mert 3 éve osztálytársam..
2010. nov. 13. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!