Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Hogyan szakítsak így vele?

Figyelt kérdés

Sokáig együtt voltunk, de az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk. Egy nagyobb veszekedés alkalmával azt mondta, hogy legyen vége, és én nem ellenkeztem. Úgy gondoltam mindkettőnknek jobb, ha továbblépünk, főleg mert ő szerinte nem vagyok elég jó neki és jobbat érdemel, én nem becsülöm az ő értékeit. Állandóan meg akart változtatni, hiába mondtam neki, hogy az emberek alapvető tulajdonságai nem változnak. Aztán megkaptam azt is, hogy majd megtudom, milyen ha nincs velem és mit veszítek ezzel...

Pár nappal utána elkezdett megint hívogatni, megígért mindent, eljegyzés, utazás, esküvő, de nem gondolnám, hogy hozzá kellene mennem egy olyan emberhez akivel nem vagyok boldog, és ezt nem érti meg. Most már azt mondja, hogy én voltam neki az igazi, és ha elhagyom kárt tesz magában. Eddig nem ilyennek ismertem, nem gondoltam volna, hogy ilyesmit tenne... Nem szeretném, hogy bármi baja legyen, de vele lenni sem akarok. És azt sem értem, hogy ha eddig nem voltam neki elég jó, akkor most miért nem hagy békén? Mit mondjak még neki, hogy megértse?


2014. jan. 26. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában aki kért akar tenni magában az nem hangoztatja szép csendben megteszi, ezzel csak zsarolni akar de ha már túlléptél rajta szerintem hagyd az egészet mert kis idő múlva lehet megint réjön hogy neki mégsem jó veled és csak pazarlod rá az időt ami neked sem túl jó. Én megmondanám neki hogy hagyjon békén mert most fontosabb dolgaim vannak és hogy az ő élete azt tesz vele amit csak szeretne.
2014. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
mondd meg neki, hogy vége, hagyjon békén vagy feljelented zaklatásért. Esetleg telefonszám -csere, vagy tedd a számát tiltásba. Ezt ügyfélszolgálaton elintézik neked. Amúgy ne törődj vele és keress magadnak egy normális párt.
2014. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak hát valamilyen szinten sajnálom, hogy miattam szenved, de szánalomból mégsem lehetek vele, így nem lehet megalapozni a jövőt. Ma megpróbálok vele beszélni, hátha belátja ő is ezt...
2014. jan. 26. 14:16
 4/4 acelsziv ***** válasza:

Miattad?

"ő szerinte nem vagyok elég jó neki és jobbat érdemel, én nem becsülöm az ő értékeit"

"Állandóan meg akart változtatni"

Szemmel láthatóan ő volt az elégedetlen. Most igya meg a levét, te meg örülj neki, hogy mindez időben kiderült.

2014. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!