Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti szakítanátok a párotokkal, hogyha elkezdené időnként a teljes testéről (láb is) eltávolítani (borotválni) a szőrt?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek erről. Ha együtt vagytok valakivel, szerelmesek vagytok belé. Ő meg szeretné időnként leszedni magáról a szőrt, mert zavarja.

Ez valóban ennyire megbotránkoztató/ledöbbentő/felforgató/undorító?


2014. jan. 26. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem de egy nap után az egész teste egy kaktusz lesz és akkor meg a fene se akar hozzábújni.
2014. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy férfi legyen férfias, ne gyerekes. közölném ezt vele, és ha továbbra is hódolna a szenvedélyének, akkor sziát intenék. :)
2014. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki emiatt szakít.... :O

Engem biztos nem zavarna.

2014. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak annyira mint mikor a nők nem borotválkoznak. -.- ti sem tudjátok elfogadni, akkor nekünk miért kéne? akkor jó, mi borotválkozunk, de ti meg maradjatok szőrösek mert a férfi szőrös.
2014. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátodnak van egy kis homo hajlama, mert normális férfi ilyet nem csinál, kitudja milyen kancigány kormolja a púzóját mikor nem vagy vele:D
2014. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez mitől számít homo hajlamnak?
2014. jan. 26. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért tenné. Pár nap után úgy is teljesen visszanő, akkor minek? Nem hiszem, hogy szakítanék, de el sem tudom képzelni, hogy összejöjjek ilyen férfival, egyszerűen számomra felfoghatatlan, hogy ennek mi értelme van, biztos furán gondolkozik.
2014. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond,csak ő is fogadja el,hogy ilyenkor a téli napokban én szeretem hanyagolni a szőrtelenítést.
2014. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:) Találkoztam már ilyen pasikkal, és nem ez volt az oka, hogy nem jöttem össze egyikkel sem. Persze én is rákérdeztem, hogy ki miért csinálja... Az egyikük a tipikus "kopasz, kigyúrt" kategória volt, ő a testépítőket utánozta, és nagyon szép és okos barátnője volt. A másik srác imádta a kosárlabdát, és ott sem túl gyakori a testszőrzet... ő is jobban érezte magát csupaszon. Neki is csinos csaja volt.

Visszatérve a kérdésre - ha szerelmes lennék belé, szerintem nem számítana annyira fontos dolognak, hogy szakítsak miatta. Én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak olyan szokásaim, amit néhány ember sokkolónak találhat, milyen jogon ítélek el így másokat? Zsák a foltját, ennyi a trükkje.

2014. febr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM
2014. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!