Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sokaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokaknak akkor jön össze egy boldog kapcsolat, amikor csak akarják, míg másoknak csak a fájdalom jut az élet ezen részéből?

Figyelt kérdés
Mivel jobbak? Mi többet tettek le az asztalra?
2014. jan. 25. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem jobbak. Ilyen az élet, kolléga. Nem mindenki azt kapja ebben az életében, amit megérdemelne.
2014. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
talán mert nem görcsölnek rá.
2014. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Galaxis. ***** válasza:
mindjárt megsajnállak...
2014. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mert nem a gyakoroikérdéseken picsognak, hogy szar az élet?

attól, hogy valami messziről egyszerűnek és szépnek tűnik még nem biztos, hogy úgy is van. Meg kell dolgozni a kapcsolatokért.

2014. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

miért van az hogy valakinek BMW-t tesznek a szülők a segge alá, másnak meg jogsija sincs?


Az élet sose volt igazságos

2014. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is sokat dolgoztam azért, hogy összejöjjön végre valami, de az évek alatt csak belefárad az ember lelke, nem? Közben meg azt látom, hogy másoknak csak úgy lesz... Én mivel érek kevesebbet náluk?
2014. jan. 25. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Először is kell hozzá egy adag szerencse, hogy a megfelelő emberrel a megfelelő időben találkozzunk. Egy boldog kapcsolathoz két olyan ember kell, aki összeillik és nem elég, ha valaki bárhol és bármikor fel tud szedni valakit.


Másodszor kell egy bizonyos hozzáállás, hogy ha nem sikerül, nem dől össze a világ. Én majdnem 30 évesen találtam meg azt az embert, akit tényleg a páromnak nevezhetek.


Harmadszor azért kell egy kis önvizsgálatot is tartani, hogy esetleg én mit csináltam rosszul, mit lehetne javítani, mire kell odafigyelni.


Nem biztos, hogy többet tett le az az asztalra, akinek hosszú távú boldog (és tényleg boldog, nem csak megjátszott) kapcsolata van, de hogy a kapcsolatért ő is és a párja is sokat tett, az biztos.

2014. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A látszat majdnem mindig csalfa.


A mi családunkat mintacsaládnak tartották a szomszédaink, mert kifelé mindig úgy tűnt, hogy csodálatos idillben élünk a frissen épült házunkban. Aztán egy nap anyám megunta a folytonos megaláztatásokat és elvált. Mikor a szomszédok megtudták, hogy azért válnak, mert apám rendszeresen verte őt mindenért, akkor szinte a padlóról kellett felszedni az állukat.


Ez mindig eszembe jut akkor, mikor boldognak látok egy párt és picit irigykedni kezdek. Az emberek nem szeretik kiteregetni a szennyest, ezért csak a szépet és a jót mutatják kifelé.


Aztán ki tudja, lehet, hogy BMW-je van az általad irigyelt embernek, de lehet, hogy évekig fogja nyögni a hitelt

2014. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anti paladin ***** válasza:
Tapasztalat a (ki)választás terén, kompromisszum készség és szerencse. Ennyi a sztori röviden.
2014. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazságtalan, sz.r az élet
2014. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!