Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Közeledjek felé vagy ne?

Figyelt kérdés

Hosszú jó kapcsolatban élek közel 10 éve. Jó, de nem tökéletes, ahogy semmi sem az.

Nemrég nagyon megfogott valaki. Nem tudom, hogyan kezeljem a helyzetet.

Elkezd verni a szivem, ha a közelemben van, mint valami kis tininek.


2014. jan. 26. 14:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy erre nem bírt senki fél nap alatt válaszolni.
2014. jan. 27. 02:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ha van valaki aki iránt így érzel. Csak az a kérdés hogy fel lehet rúgni egy 10éve jól működő kapcsolatot ezért. Mindig vágyunk valami újra emberek vagyunk természetes dolog.

Én másfél éve élek párkapcsolatban és nekünk nem valami jó a dolog és nekem is van ilyen srác aki teljesen elvarázsol mégsem megyek tovább a gondolataimnál. Pedig tetszem is a srácnak. Neked kell eldönteni hogy hogy lenne a legjobb csak ne csinálj hülyeséget.

2014. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!