Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el sok csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el sok csaj a pasijától, hogy nettó 200 ezer feletti legyen a pasi fizetése?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön is gyakori ez a kiírás, de a megkérdezettek is ezt mondják, hogy ez alapvető elvárás. Szerintem nem sok 20-on éves pasinak adatik meg, hogy ennyi bért kapjon kezdőként. Ti hogy látjátok?

2014. jan. 26. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9: köszönöm, erre céloztam én is. Persze sok ember ezt nem látja át.


Az albérlet + rezsi egyébként havi 120-at tesz ki. Marad 110. Ebből még fizetem a telefonszámlát, a tömegközlekedést, ruhákat veszek, kaját, mellette eljárok még hétvégente a barátokkal kávézni, vagy beülünk moziba, színházba. Nyaralni balatonra, vagy Horvátországba maximum, mert többre nem tellik.


Persze, itthon a "nem nélkülözünk" azt jelenti, hogy van kaja, ruha, aztán ennyi. Külföldön azt, hogy három évente cseréli a család az autókat, minden télen síelni, minden nyáron nyaralni járnak, évente vesznek új mobilt, a laptopokat két évente cserélik, és még ezek mellett is képesek megtakarítani.


Persze, sokkal egyszerűbb azt gondolni, hogy "öten megélünk 240-ből, akkor te hülye vagy", mint végiggondolni azt, hogy nem mindenki kezd saját házzal, autóval, hanem vannak, akiknek ezt bérelni, vagy lízingelni kell... de sebaj, tudom, én vagyok a hülye...

2014. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Vidéki városban 60k a bérleti díj? Maximum ha három szobás lakást bérel a belvárosban.


Én két város árait tudom: Szegedét és Szolnokét. Szoba mindkét helyen kivehető 20 ezer forintért, kisméretű, 1 szobás lakás pedig található 30-35 ezerért, néha 25-ért is!


Amúgy minél több ember él együtt, annál jobban csökkennek az egy főre jutó megélhetési költségek. Például egy ember lehet hogy csak 100 ezerből él meg rendesen, de kettő már 150-ből, három meg 175-ből is (főleg ha az egyik gyerek).

2014. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

# 12:

Ezeknél keletibb fekvésű településeket nem tudtál volna mondani? Én Győrben lakom egy másfél szobás lakásban és nem egy nagy szám, 60k+rezsiért. Ez pedig olcsónak számít itt...

2014. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mi a baj a keletivel? Az ország fele keleti. Az ország fele nyugati. Akkor mondj példát két nyugati városból és ÁTLAGOLJUK EL az eredményeket és AZ LESZ A HELYES VÁLASZ.


Akkor mondjuk azt, hogy a 60 pont olyan hülyeség, mint a 30 és az átlag legyen 45.

2014. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok, és 70+rezsi a tágasnak mondható, modern lakás, amiben élek.. a rezsi alsó hangon 30, a tv, net, telefon pedig 20.
2014. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

# 14:

Semmi bajom a keletivel, csak azért nem árt tisztázni, hogy mások az árak és a bérek az ország különböző részein.


Egyébként pl. Zala megyére a 45k körüli bérleti díj reálisnak tűnik, csak hogy megnyugtassalak. Viszont a bérek 100k körül alakulnak, míg Győrben nem különleges a 140-150k sem. Ott keleten mennyit keresnek az emberek?

2014. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16:

Kevesebbet. Értem mit akarsz mondani. Az átlagos bérleti díjak egy megyében vagy városban igazodnak az átlagos fizetésekhez.

2014. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"4-es: nagyvarosi alberlet, havi 30 ezres rezsi, havi 15 ezres telefonszamla,..."


Igen, ez nálam télen a fűtési időszakban 110 ezer forint. Jó, még veszek egy bérletet is, akkor már 120 ezer. Nehogy már további 120 ezerből ne lehessen kényelmesen meglenni akár két embernek. És ráadásul nem is valami lepusztult lakást bérlek, hanem egy I. kerületi közel 50 nm-es, pár éve felújított kecót. Jó, ha valakinek 100 ezres bérleti díjnál kezdődik a LAKÁS, akkor megértem, hogy nem elég, de akkor azt ne arra fogjuk, hogy itthon alig lehet megélni 240-ből:D


Én amúgy nem várom el a pasimtól, hogy 200-at keressen. Évekig éltem olyannal, aki jóval ez alatt keresett. A mostani 300 körül kap, 27 éves. Nem volt elvárás, nem is tudtam sokáig mennyit keres. Most tudom, de mire megyek vele? Az hogy ennyit keres még nem jelenti azt, hogy rám is költi:D

2014. jan. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a piac torvenye a kereslet kinalat.

Elvaras lehet limuzin es millios fizetes is, kerdes hogy talal-e az illeto csaj ilyet.

Ha meg ilyen igenyek mellett is tud valogatni es nem gond hogy 'elkeljen', akkor miert ne?


Ha meg nem talal maganak senkit, akkor majd lejjebb adja az igenyeit.

2014. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!