Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit éreztetek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreztetek akkor amikor megláttátok a pasitok ex csaját?

Figyelt kérdés
Làttàtok hogy a làny szebb vèkonyabb ...èreztetek valamit? Èn ma làttam a lànyt az egyik oldalon ès a làny szebb ès vèkonyabb nàlam...nem vagyok fèltèkeny mert mièrt lennèk ? De valami rossz èrzèsem volt ....Ti hogy èltètek meg ezt?

2014. jan. 26. 01:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő csaja vékonyabb, viszont egy ostoba leány, ezért is szakítottak.(ismerem)

Az ő előtte lévő félig etnikum és kb. olyan alkatú, mint én. Az előtte lévő pedig csúnya. :D

2014. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 lizzycsa válasza:

Minden előtted lévővel okkal szakított. Ha meg nem, akkor mindegy hogy nézett ki..

A barátom exe elég komoly volt.. Egy darabig zavart is de eltelt annyi idő hogy már nem gondolok rá, és tudom hogy ő sem.

2014. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, így csak a külsejét láttam, nem volt szép, szóval különösebben nem foglalkoztatott a téma. :

Meg amúgy is rövid kapcsolat volt, a belső értékei se lehettek olyan meggyőzőek.

Egyébként meg felesleges ezzel foglalkozni.

2014. jan. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hála istennek én még olyat nem tapasztaltam, hogy a pasim előző csaja szebb, csinosabb vagy okosabb lett volna nálam, úgyhogy különösebben nem érintett mélyen ha találkoztam velük. Meg egyébként is, nem őket szerették már, hanem engem.
2014. jan. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én az ex pasim jelenlegi csajat láttam és elkapott a röhögés nagyon ronda az a nő csak azért van vele mert addig is van kit kefelni. Nekem irogazott mellette sokáig hogy mennyivel jobb volt velem de elhajtottam a fenébe. Gondolkodott volna akkor mikor szakított. Most egye meg amit főzött.
2014. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem, az jutott eszembe: pont ezzel, ennél nem akadt jobb?:D Hát kb. ilyet:D
2014. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát volt neki 2, az egyik nem tudom ki, a másik egy rxbanc, aki 3 évvel idősebb nálam mégis kisebb a melle :D Viszont az arca elég szép, de amíg van pasija nem utálom :DD
2014. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
èn joba voltam mint a kèt volt nöjèvel a pàromnak.mind a ketö duci,nagy mellü volt,de nem a szèp lànyok meg mèg alacsonyak is.èn magas kis melle ès àtlagos testsullyal rendelkezek.kicsit zavar nèha a mell mèret dolog,de màs nem.a pàrom azt mondta,hogy az csak làtvànyba màs,de tapintàsba jobb a kicsi mert feszes.de a testem olyan amiröl csak àlmodot igy tudom hogy nem kell fèrtèkenynek lennem. 20L
2014. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Meglérdeztem a páromat min bukott a kapcsoat..

Elmondta..

Azóta is találkozunk a csajjal.. Nekem is volt rosszérzésemvolt, egyértelműen nyomult a páromra, aki ebből mit sem vesz észre.. Ekkor kérdeztem rá, hogy volt-e valami, a párom akkor jött rá, hogy én nem tudom, hogy ő az ex..nem titkolta, csak ő azt gitte nekem egyértelmű, hisz a többiekkel is nyíltan beszéltek róla, de nem raktam össze, amíg nem talalkoztunk párszor.

Nekem is negédeskedett a csaj, hogy "oooolyan szerencsés vagy veleeeee"

Ez tette be a kaput...

Féltékeny nem vagyok...nincs értelme...nem veletlenül szakítottak..

2014. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jah és szetm szebb nálam.. És okosabb is:s
2014. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!