Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Jól esik, ha egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jól esik, ha egy lány, ha a barátnőtök tetszeni akar nektek? Ha igen, ha nem, miért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

nekem csak ne akarjon tetszeni.

Adja saját magát, és vállalja fel magát.

ha ez tetszik valakinek, annek kelljen ő úgy, ahogy van.

Ilyet keresek, de nem sok van...

2014. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nincs barátnőm, de, ha egy lány nekem akar tetszeni és ezt észreveszem, akkor jól esik, persze. :)

Ha meg még tetszik is alapból az adott lány, akkor ezt természetesen egy jelnek veszem.

2014. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
bár én nem vagyok fiú, de most eszembe jutott, hogy mennyi időt el tudok én tölteni a tükör előtt, ha olyan pasival találkozok, aki tetszik. :) de ez természetes szerintem.
2014. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha a barátnôm akkor jó eséllyel már eddig is tetszett. Az imponáló ha esetleg még jobban akar tetszeni, de ha ez átmegy ilyesmikbe hogy mûcici, mûhaj, ezerféle anyámkínja smink akkor azzal az ellenkezôjét éri el. Általában az a legjobb ha olyan marad mint a kapcsolat elején volt, és fô a természetesség.:)
2014. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most jelenleg nincs barátnőm, de természetesen jól esik mert azt látom, hogy azért csinálja mert tetszem neki, szeret engem. :)
2014. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!