Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki nekem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem tetszik de nem tudom mit akar? .

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szerettem volna járni de végül nemet mondott. Jó barátok maradtunk nagyon jó barátok. Kis ideje észrevettem hogy jobban szeret velem lenni mint a saját barátjával. Mindig azt mondja hogy ő nagyon szereti az a fiút. Mostanában azt mondja hogy engem is nagyon szeret. Mostanában ölelget meg néha megfogja a kezem. Nem tudom mit szeretne de nekem teszik nagyon.
2014. jan. 25. 23:53
 1/5 anonim válasza:
Sajnos erre konkrétan és nyíltan rá kell kérdezned, VAGY azt megérdeklődni először tőle, hogy van-e valami gond a kapcsolatával.
2014. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azt hiszem az első értelmes kommentelő akit látok az oldalon...

Igazából ismerem a barátját jóba is vagyok vele. az érdekes hogy töbször békítettem ki őket.....

Gond az van mert ez a fiú nem foglakozik a lánnyal és e-miatt szoktunk sokat beszélni...

De még így se tudom mit gondol.??

2014. jan. 27. 15:25
 3/5 anonim válasza:
És csak ennyi volt köztetek a lánnyal vagy esetleg több is?
2014. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát több is. Egyfolytában velem beszél meg mindig velem akar beszélni netem meg élőben is... Most azért volt rossz a kedve mert nem tudtunk találkozni. Mikor később találkoztunk mindig mellém állt (közben ott volt a barátja)...
2014. febr. 2. 01:26
 5/5 anonim válasza:
Sajnálatos helyzet. Kérdezd meg a lányt, hogy ő hogy tekint rád. Szerintem nem lesz belőle baj :)
2014. febr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!