Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a terhes barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a terhes barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, egy aljas szemétláda vagyok, nem nevezhető férfinak, és utálom magam, ezt már tudom.

Pénteken, mikor hazaértem a munkából, késtem az időjárás miatt, amit a menyasszonyom (6 hónapos terhes) számon kért. Elmondtam, hogy a hó miatt lassabban jöttem, meg kicsit tovább is voltam bent a munkahelyen. Azonnal kiakadt, gyanúsítgatni kezdett, olyanokat vágott a fejemhez, ami meg sem történhetett, és egyszerűen nem hagyta abba. Sokáig nem szóltam rá, gondoltam abbahagyja, meg amúgy is terhes, biztos hangulatingadozás, de nem. Utánamjött mindenhova, csak mondta, mondta a hülyeséget, és mikor észrevette, hogy nem nagyon figyelek rá, hozzámvágott valamit. Sosem bántottam, és nem is akartam, de már tényleg ez volt akkor az utolsó csepp: felpofoztam. Azonnal megbántam. Nagyon megijedt, el is sietett az emeletre, és azóta nem szól hozzám, csak megijed ha meglát, és megkér, hogy ne menjek a közelébe.

Nagyon bánom, utálom magam, és szeretném, ha megbocsátana, de ez most nagyon távolinak tűnik... aggódok, hogy a babának se tesz jót ez a stressz. Szeretem mindkettőjüket, még ha nem is hiszitek el.

Azelőtt amúgy nem volt ilyen. Komolyan, ez volt az első, hogy így nekemesett, mert amúgy csendes, nyugodt lány. És semmi mentségem arra, hogy megütöttem, tudom. De mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.

22f/21n


2014. jan. 26. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Sztem mindketten hibásak vagytok.Ő megérdemelten kapott egy sallert, ő is dobált hozzád dolgokat,meg gyanusítgatott.
2014. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

megérdemelte.

vagy nem?


na majd a többiek eldöntik. :DDD

2014. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Néha kell egy csicskalángos, hogy valaki lepattanjon a lovacskáról. Nála ez volt az a pont.
2014. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Jogos volt. Férfi vagy és nem tisztelt. Dolgoztál és az idő miatt késtél. Utálom az ilyen rib ancokat akik sosem hagyják abba a pofázást, azt hiszik mert nők, nem kapnak. Én is pofoztam már fel nőt, keményen.
2014. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Ásd el magad! Egyébként meg kérj bocsánatot, mondd el, hogy nem akartad, de felidegesített, stb, stb. Persze előbb adj neki egy kis időt, hogy megnyugodjon. De ha meg is bocsát, mindig benne lesz az, hogy megütötted. Sajnos tapasztalatból tudom.
2014. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mr. Truth ***** válasza:
73%

Vigyél egy szál virágot és vágj kölyökkutyapofát

ne olyan szőrőset hanem olyan kedveset és ijedtet...

2014. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Galaxis. ***** válasza:
94%
Régebben én is voltam hasonló helyzetben, hogy megvádoltak és csak mondta-mondta és mondta. De én nem megpofoztam hanem átöleltem és kapott egy puszit és annyit mondtam neki soha nem tennék ilyet vele mert szeretem őt! A végén ő kért bocsánatot!
2014. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Azt kell mondanom h mentség nincs rá :( közös gyermeketeket hordja mégha nem is lenne terhes akkor is borzasztó engem is bántottak többször is terhesen is..annyit tudok mondani h legyél kedves hozzá szeresd és becsüld ha ezek után is veled van. Sajnálom ezt a helyzetet :(
2014. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Azért egy pofon szerintem nem a világ és minden kapcsolatban előfordul. Mit tegyél? Várj és kérj tőle bocsánatot. Egyébként valószínű, hogy valóban csak a hormonális változások miatt lett ilyen kerge, nem hiszem, hogy utána is ilyen maradna.
2014. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Dibd vissza amit dobott
2014. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!