Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a terhes barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a terhes barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, egy aljas szemétláda vagyok, nem nevezhető férfinak, és utálom magam, ezt már tudom.

Pénteken, mikor hazaértem a munkából, késtem az időjárás miatt, amit a menyasszonyom (6 hónapos terhes) számon kért. Elmondtam, hogy a hó miatt lassabban jöttem, meg kicsit tovább is voltam bent a munkahelyen. Azonnal kiakadt, gyanúsítgatni kezdett, olyanokat vágott a fejemhez, ami meg sem történhetett, és egyszerűen nem hagyta abba. Sokáig nem szóltam rá, gondoltam abbahagyja, meg amúgy is terhes, biztos hangulatingadozás, de nem. Utánamjött mindenhova, csak mondta, mondta a hülyeséget, és mikor észrevette, hogy nem nagyon figyelek rá, hozzámvágott valamit. Sosem bántottam, és nem is akartam, de már tényleg ez volt akkor az utolsó csepp: felpofoztam. Azonnal megbántam. Nagyon megijedt, el is sietett az emeletre, és azóta nem szól hozzám, csak megijed ha meglát, és megkér, hogy ne menjek a közelébe.

Nagyon bánom, utálom magam, és szeretném, ha megbocsátana, de ez most nagyon távolinak tűnik... aggódok, hogy a babának se tesz jót ez a stressz. Szeretem mindkettőjüket, még ha nem is hiszitek el.

Azelőtt amúgy nem volt ilyen. Komolyan, ez volt az első, hogy így nekemesett, mert amúgy csendes, nyugodt lány. És semmi mentségem arra, hogy megütöttem, tudom. De mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.

22f/21n


2014. jan. 26. 20:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát jah, 1 csokor virág.
2014. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Biztos nem 1-2 bocsánatot kell a barátnődtől kérned, bár hibás volt ő is. Legyél türelmes, figyelmes, mert biztos nem fog megbocsátani egy hamar. Az pedig, hogy "távoltartást" kér védelmi funkció is, mert félti a baba testi épségét. (azon túl, hogy persze haragszik rád.)

Biztos megbántad, mert ez a kis monológodból is kiderül, szóval ahogy az előttem szólók is írták, virág, csoki még több kedvesség, és hátha megbékél. :) Szorítok, nektek! :)

Ui.: Mióta vagytok együtt?

Szerettétek volna ezt a babát a fiatalkorotok ellenére is?

Majd írj fejleményt, mi újság van, veletek.!

22/L

2014. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Pendulum92 ***** válasza:
Minden esetre rossz jel ez a hatalmas kiakadás a semmin(ha tényleg nem volt semmi), később is lesz még sok ilyen.
2014. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%

"Azért egy pofon szerintem nem a világ és minden kapcsolatban előfordul."


Ha-ha-ha kinek mi. Nälunk nem fordult meg elö, de ha megtörtenne, azonnal väläs.Ezt el is mondtam a päromnak meg a kapcsolat elejen.

2014. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!