Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet "viccből" megütni egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet "viccből" megütni egy nőt?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal szóváltásba keveredtünk, mert egy témában abszolút eltérő volt a véleményünk.Aztán egyszer csak nem tetszett neki amit mondtam és megütött. Állítja, hogy ő csak úgy "viccesen" akarta adni csak belehajoltam és azért sikerült ennyire erősre.. Hát olyannyira erősen sikerült megütni, hogy egész este fájt a fejem és a jobb szememnél fekete úszkáló foltokat láttam. Mikor ez megtörtént mondtam, hogy azonnal menjen haza nem vagyok rá kiváncsi. Természetesen még én voltam a hibás, bennem akart bűntudatot kelteni. Előfordult már hasonló eset amikor összevesztünk,megbántott és adtam neki egy kisebb pofont, ő ugyaígy kicsibe vissza adta.. Szerinte én TÚL reagálom ezeket a dolgokat és nem kellene ennyire komolyan vennem. A barátnőim azt mondták, hogy nem lebeszélni akarnak róla, de pont az ilyen férfiak szokták 10 év múlva " viccből" megverni a barátnőjüket. Nem tudom mit tehetnék, 2 éve vagyunk már együtt. Mi erről a véleményetek? Volt már valaki hasonló helyzetben? CSAK értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm.
2014. jan. 27. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Itt a valasz:


"Lehet "viccből" megütni egy nőt?"

Nem.


Max ha jatekbol boxolnak vagy ilyesmi, de akkor a normalisabb ferfi ugy is hagyja magat es inkabb feladja.

2014. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nos nem erre felé irányult, és pont az mondom, hogy senki nem pofozkodik.

Te megpofoztad (mert megérdemelte, amit nem is értek hogyan gondoltál), ő meg később "viccből" visszapofozott. (láthatóan "összeilletek" ez tény és való)


A kérdés, hogy van e "viccpofon".

Van, amikor nagyon finoman megpaskolják az ember arcát, érezhetően kedvesen,vagy atyaian. Ami lilul,az nem vicc.

2014. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
egyik nemnek sincs joga ütni a másikat! a nők gyengesége sem teszi jogossá. 60 kilós férfi és 100 kilós nő kapcsolatában a férfinak esne nagyobb baja
2014. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Persze vitatkoztok és viccből megüt téged hadjuk már, ha most hagyod magad az lesz a vége, hogy megver téged.
2014. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Viccből ütöttek mar meg...de az nem egy szóváltásból alakult... Hanem viccesen verekedtünk..

ez nem volt vicc, szerintem megijedt mert nem akart ilyen erőset és azért akarta rádhárítani, de nekem a nem erős sem fér bele... Ne úgy sem, hogy én csapok az arcára...

Talán a leírás alapján már nem adnék esélyt, de ugye nem látok bele....

Neked kell látnod hogy volt..a bocsánatkérés helyett engem hibáztatni.. Ez nekem erős..

És azért viccből arcon úgy, hogy látszik, és vita után..

Mert oké, hogy meglátszik, de enked konkrét tüneteid voltak utána(foltok látása), mert tény hogy bírkózás közben szereztem már monoklit..nem is kell hozzá erős ütésnek lenjie, csak rosszul beverni agam, de akkor sem olyan erős, ogy később ilyen legyen, ahhoz komoly erő kell, az pedig nincs viccből..

2014. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezt csak most olvastam: "Életembe egyszer adtam neki egy KISEBB

pofont, mert megérdemelte. Egyébként

abszolút soha nem szoktam kötekedni, vagy

ordibálni. Inkább ő a hirtelen haragú.

Szóval a félre értések elkerülése végett

NEM divat, hogy ütjük egymást"

Nem szép dolog amikor egyik a másikat pofoza amikor ez megtörténik ott már gondok vannak én soha nem ütöttem meg egy nőt sem pedig volt olyan barátnőm, aki megpofozott. De ott hagytam pofoza az apját ne engem.

2014. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtök se százas, nálam alapszabály, hogy nem ütök meg embert, kivéve önvédelemből.
2014. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha te már megpofoztad akkor mit csodálkozol hogy visszaadta akkor?


Ne csak egy pasi ne üsse meg a nőjét hanem a nője se üsse meg a pasit. Ha nem tetszik valami max hagyd ott, de pofozkodással nem játszunk...most már miért panaszkodsz? Hozzászoktattad, hogy nálatok ez a módi és ennyi.

2014. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sosem ütöttem, viccből sem. Szerintem egy férfi ne viccelődjön így egy nővel, meg egyáltalán senkivel sem. Annak ellenére mondom ezt, hogy én már kaptam nőtő "vicces" paskolást is az arcomra, meg nem viccesnek szánt pofont is, de egyiknél sem jutott eszembe, hogy viszonozzam az ütést.
2014. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!