Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, ezert nem kellek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ezert nem kellek neki, mikor fogja kiheverni a remenytelen szerelmet?

Figyelt kérdés
Van egy srac akit szeretek es ugy ezem hogy o azert nem tud szeretni mert szerelmes egy gyonyoru lanyba kb model csajba de persze a csaj meg nem mert a srac tenyleg nem egy adonisz de nekem nagyon tetszik. Az is lehet hogy neha aa csaj hulyiti. Vajon mennyi ido lehet elfelejteni egy viszonzatlan szerelmet, sajnos minden nap latjak egymast.Amugy en is jo csajak szamitok legalabbis sok sracnak bejovok de nekem o kell :(
2014. jan. 27. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az a csaj hihetetlen gyonyoru es okos es ezt tudja is
2014. jan. 27. 19:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Még ha ki is heveri a lányt,nem biztos,hogy kelleni fogsz neki.Lehetsz te szép,jó,okos,ettől még semmi nem garantálja,hogy később vonzódni fog hozzád.Erről egyikőtök sem tehet,mindenki a szíve után megy,és azt választja,aki vonzza őt.Valószínűleg te nem vagy a srác esete,és ha már nem lesz képben a csaj,akkor sem biztos,hogy lesz nála esélyed.Mindenesetre próbálj a közelében maradni,kedves és barátságos lenni vele szemben,aztán majd az idő mindent eldönt.Mindig benne van a pakliban,hogy csak azért nem vesz észre most,mert másra figyel,később talán még változhatnak a dolgok,meg az is,hogy nem tetszel az illetőnek.Várd ki a végét.
2014. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tetszem neki csak abba lanyba teljesen bele van habarodva mert annyira de annyira szep, en ilyen szep lanyt meg nem lattam :( ha pasi lennek en se tudnek belole kiszeretni.
2014. jan. 27. 19:29
 4/4 fahéjas Alien ***** válasza:
A srác szerintem elég hülye, ha megengedi, hogy hülyítsék. Tök 8, hogy szép e a csaj vagy nem. Legyen már benned annyi önszeretet, hogy nem leszel a póráz rosszabbik végén. Nem kell őt sajnálni stb... ha nem vesz észre téged az-az ő baja. Az ő döntése. Neked attól még nem kell ugyanolyan gyerekesen viselkedni. Szerintem lépj tovább, és ne akarj pótmegoldás lenni, miután elszállt tőle a rózsaszín köd.
2014. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!