Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne a hátam mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a hátam mögött hagyni egy reménytelen szerelmet?

Figyelt kérdés

22/F vagyok. A haverjaimmal nem tudom megbeszélni a problémám,így névtelenül talán tudtok 1-2 értelmes tanácsot adni. Kérlek ne poénkodjátok el a választ,mert ez nem egy idióta szokásos terhes vagyok-e kérdés.


16 évesen kis srác koromban láttam meg Annát a buszmegállóban,ahonnan mentem gimibe minden reggel. Akkor még rövid haja volt,nagy bambi szemekkel,és én csak egyszer néztem a szemébe,hogy tudjam,ő az akit nekem Isten,vagy a természet,vagy franc tudja ki,de nekem szánt. Soha azután még egyszer az életben nem éreztem ennyire biztosan,hogy kell valaki.

"Véletlenül" az osztálytársam lett 2 hónap múlva és éppen mellém ült az osztályban random módon. Sokat beszélgettünk,parkokban,hazafelé menet és emlékszem amikor órákat beszélgettünk,csak akkor kaptunk észbe amikor korgott a hasunk az éhségtől:) Ittam a szavait, számomra több volt,mint egy idea vagy álom.

De én akkoriban egy hatalmas s*ggfej voltam,túl egoista,túl jó srácnak képzeltem magam, mindenkit oltottam és hecceltem és Annát ez fokozatosan kiábrándította és természetesen ahogy lenni szokott,a büszkeségembe buktam bele. Anna 1 hónap múlva talált magának egy idősebb srácot,aki mellesleg semmi extra,de abszolút korrekt srác volt,és úgy látszik,ez így volt megírva,mert 6 éve -habár számtalan veszekedéssel- de mégis boldogan megvannak.

6 éve már mindennek,eltelt azóta egy érettségi,egyetemre mentünk. Azóta számtalan barátnő kezdeményezés,flörtölés,stb. volt, nem vesztegettem az időm,de amikor nagy ritkán valahol a városban újra összefutunk megint előjön az ismerős érzés: lelassul minden,dobog a szívem,és képtelen vagyok levenni a tekintetem a szemeiről. Amikor elválunk tudom,hogy nem fogom sokáig látni megint egy darabig és rám jön egy fojtogató érzés a torkomban. Annyira szabadulnék már ettől az egésztől,mert 6 éve csak önmagam árnyéka vagyok.

Szeretnék újra boldog lenni,felépíteni egy komoly kapcsolatot végre,de valahány lánnyal kezdek,mindig Annánál lyukadok ki...


Ha van ezzel kapcsolatos élettapasztalatod,hát akkor bátran, megköszönném...


2010. ápr. 28. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
minden lehetséges.
2010. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Három cigány száll ki egy rozzant autóból. A szerelmemhez jönnek, akit három és fél éve kiszemeltem, de nem lehetett az enyém, mert a cigányt választotta helyettem. Azóta is együtt vannak, és én is árnyéka vagyok önmagamnak, nem volt barátnőm azóta sem.
2010. ápr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De nem baj, én magyar vagyok, és van egy 2008-as Nissanom, ami nem rozzant. Majd azzal szerzek ezerszer jobb csajokat. Fő az optimizmus.
2010. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Az én esetem is hasonló, de kicsit másabb. Én kb 3 éve láttam meg a lányt, de az érzéseim amit érzek, hasonló.

Ő kell. De tudom, hogy azóta folyamatosan tart egy kapcsolata és emiatt nem kezdeményezhetek, mert én nem vagyok/voltam soha "s*ggfej" és nem akarok belerondítani más kapcsolatába (én magam tapasztaltam, hogy milyen ez).

Így 3 és után voltak flörtök, csók, szex mással, de a lányt nem tudom kiverni a fajemből.

Én még türelemmel várok, annyira kell, hogy még várok.

Sajnos azt kell mondjam, hogy nehéz lesz elfelejtened, talán lehetetlen. Én is erre készülök, mert az érzéseim szüntelenül fennálnak és nem csüggednek erejükből.

Még valami. Sajnos a lányok ezt nem értékelik, a kitartást. Vagy nem tudnak róla.

2010. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a történet nagyon szomorú, sajnálom, hogy így szenvedsz.

Az idők folyamán mindketten változtatok gondolkodásban/felfogásban, és a leírásod szerint, hogy annak idején bunkó voltál, azóta megváltoztál, és ezt valahogyan tudatni kellene vele.

Nem lehetséges, hogy felvedd vele a kapcsolatot újból?

Csak baráti szinten természetesen, hogy újból megismernétek egymást, és az idő elteltével kialakulna valami.

2010. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani, hogy lesznek ennél sokkal de sokkal keményebb meccsek is az életedben mint egy elbaltázott lehetőség egy szerelemre. pár éve még én is azt hittem, hogy annál nagyobb csapás nem érhet mint az, hogy az imádott pasi szarik rám. most összetenném a kezem, ha ez lenne az egyetlen problémám.

szedd össze magad, és lépj túl, a csajnak nem kellesz, ez egyértelmű. ha kellettél volna, lépett volna feléd. különben meg egyáltalán nem biztos, hogy ő lett volna az igazi számodra, könnyen lehet, hogy pár hónap múlva előjött volna egy olyan oldala, amitől sikítva menekülsz. az ember hajlamos idealizálni és rögeszméjévé tenni, amit sose érhet el, ezt tartsd szem előtt. kezdj el sportolni, tanulj és ne keresd a csaj társaságát.

2010. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jön majd egy másik Anna,ha akarod,és hagyod is.Ehhez magadon kell változtatnod.A jelent kell megélned,és nem a múlton rágódnod.Te túl rögeszmésen ragaszkodsz a múltadhoz,és egy álomképhez.Szerintem ideje felébredned,és a mában élned.Különben az egész életed egy szenvedés lesz egy olyan valami miatt,amin mások csak mosolyognak.Azért mosolyognak,mert tudják,hogy ez a probléma nem probléma,csak Te gyártasz belőle azt,hogy szenvedhess.Élvezed,hogy kínzod magad,meg rágódsz,ahelyett,hogy kockáztatnál,és belevágnál valós kapcsolatokba,próbálkoznál,és keresgélnél.Kicsit önzés is ez.Most mondhatod azt,hogy eddig ezt tetted,pedig nem.Eddig csak átverted magad.Neked nem Anna kell,hanem az,hogy tudatosan rendbe hozd az életed,gyávaság és kifogások,menekülés nélkül.
2010. ápr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

addig nem tudsz boldogan lenni szerelmes másba, amíg anna után sivárogsz, akivel lehet nem is lett volna jó...

a plátói szerelem hajlamos a meglévőt maga alá söpörni

lehet dobsz még valakit, amit megint megbánhatsz, akkor rájössz. mindig az az érték, amit annak akarunk betudni

2010. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
180 fokos fordulattal.
2010. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!