Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül van értelme egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Régebben megvolt a szerelem is, de az évek során eltűnt, legalábbis részemről. Most nagyon erős szeretet van, de baj, ha úgy érzem, hogy ez nekem nem elég? Tudom, hogy előbb-utóbb mindig elmúlik, de akkor is többre vágyom. 25 évesen ti még a szerelmet választanátok, vagy megelégednétek ennyivel?
2014. jan. 27. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha el is múlik a nagy láz, annak a szeretetnek erősebbnek kellene lennie. Ha viszont nem így érzed és kétségeid vannak, akkor ott valami nincs rendben. Nekem nem számítana, hány éves vagyok, ha megtalálnám, amire szükségem van, teljesen kölcsönös lenne és elég erős ahhoz, hogy egy életen át tartson. A kaland és a lángolás nem ér önmagában annyit. :)
2014. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Ha ez már megfogalmazódott benned, akkor ott gond van.

Én a te helyedben a következőket is figyelembe venném: El tudod képzelni gyermekeid anyjának? Házias? Meg tudsz benne bízni? Döntéseket rá mersz bízni?


Ha igen, akkor vele maradnék. ÉN.


Szerinted akár egy 40-es éveiben járó házasok szerelmesek még? Szerintem ritka. A tisztelet, a közös gondolkodás, a szeretet tartja össze őket.

2014. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
A kedvencem ez a "ha ez már megfogalmazódott benned..." szöveg:D Bocsi. Nem. Az emberben élete folyamán sok minden megfogalmazódik. Ezek alapján olykor döntéseket hozunk. Olykor megbánjuk őket, máskor meg nem. A gond szerintem inkább az, hogy sokan túlértékelik azt a bizonyos "szerelmet". Igen, igen, azt amelyikről mindenki tudja, hogy úgyis elmúlik, mindig elmúlik. Van akinek mégis az kell, mert saját maga akarja megtapasztalni, hogy igen is mindig elmúlik. Nem mindenki akarja ezt elhinni. Én azt mondom menj! Győződj meg róla! Előbb vagy utóbb már nem lesz rá szükséged. Akkor meg vagy ott leszel egy nem annyira jó kapcsolattal, vagy igyekszel keresni egy olyat, ahol nagyon erős szeretet alakulhat ki, mert milyen jó is volt az, aztán vagy találsz vagy nem. Ha találsz boldog vagy, ha nem találsz, akkor meg vered a fejed a falba, hogy miért is nem volt az jó 25 évesen. Legrosszabb esetben pár hónap után úgy fogsz kaparni vissza a mostanihoz mint a sicc. (Nem jutott eszembe jó hasonlat:D) De ha úgy érzed kockáztass! Minél nagyobb a kockázat, annál nagyobb lehet a nyereség. Vagy a veszteség.
2014. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed elmúlt, akkor sose voltál szerelmes igazán.


Főleg úgy, ha úgy érzed neked ez kevés... ilyen érzésekből lesz az később hogy jön valaki aki elcsavarja a fejedet, és azt hiszed szerelmes vagy, és jön a hűtlenség...


Nem. Nincs olyan hogy előbb utóbb mindig elmúlik. A fellángolás, az múlik el, az igazi szerelem nem.


Ha így érzel, nincs értelme a kapcsolatnak, mert becsapod a párodat, és magaddal is kiszúrsz.

2014. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!