Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak. Van köztetek olyan, aki nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de eddig szinte egy párkapcsolatom sem volt. Ami nem is zavar különösebben, boldog tudok lenni egyedül. A szűzességemet már rég elvesztettem, sőt több nővel is voltam, de egyszer sem volt párkapcsolatom (sem rövidebb, sem hosszabb távú). Nem érzem, hogy kellene. Valaki más, hasonló tapasztalattal? Mi a véleményetek? Mit gondoltok erről?


26/F



2014. jan. 27. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem még alkalmi se volt.


20/F

2014. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne.. Nős vagyok

27/f

2014. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Totál ugyanez!

A petting, szex rohadt jó, de nem, nem tudom elképzelni magam párkapcsolatban. Túl sok mindent kellene feladnom érte.

20/f

2014. jan. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd idővel megváltozik, gondolom nem akarod egyedül leélni az életed.
2014. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd 30-35 -40 évesen rádöbbensz mennyire szar egyedül lenni....de akkor lehet hogy már késő lesz komoly kapcsolatot keresni mert senki nem akar majd tőled semmit. Az ilyen korú nők mind házasok lesznek. A fiatalabbak meg épp kiélik magukat. Hajlamosak a megcsalásra és hasonlók...


24 /F boldog házas

2014. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem egyedül tervezem letölteni az életem hátralévő részét. Ez biztos.


Egy dolgot nem értek, hogy miért nem vagyok kellőképpen motivált (jobb szót/kifejezést most nem tudok erre)? Nők közt el tudok vegyülni, beszélgetni velük, de nehezen keltik fel az érdeklődésemet. Szexuális étvágyammal nincs gond (az orientációval meg pláne), csak azzal, hogy valakibe időt fektessek és jobban megismerjem (erőltetni meg nem hiszem, hogy jó ötlet az ilyet).


Vannak hobbijaim, zenélek, nyelvet tanulok és dolgozok. Átlagos kinézetű férfinek tartom magam.


Mindegy, lehet hogy csak ez egy átmeneti állapot, legalább is remélem.

2014. jan. 29. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Érthető.

A hobbi nélküli embereknek szokott lenni párkapcsolatuk.

Nekik a párkapcsolat a hobbi.


20on évesen házasnak lenni a világ legnagyobb hülyesége szerintem:)

Még hogy 30 felett nem lehet találni:D

Jó vicc:)

20on évesen általában az alacsony iskolai végzettségű és értelmi szintű emberek szoktak házasodni,akiknek annyi igényük van az életben,hogy minden nap ugyanúgy teljen el.

2014. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!