Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a helyzet mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés
Mennyire elfogadható ha az első barátom 9 évvel idősebb nálam. Én 19 vagyok ő 28. A későbbiekben ez problémát jelenthetne? Esetleg valakinek a szülei "tiltották" az ekkora korkülönbséget?
2013. júl. 25. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szülők? 19 éves vagy.... Elfogadható, ha megértitek egymást. Felnőtt nő vagy. Akkor van probléma, ha te érzed a problémát. Érzed? Ezért kérdezel minket? Hogy megerősítsünk?
2013. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen gondot jelenthet 19 vagy kíváncsi vagy még gondolom kiélős korszakod neki meg már a családalapításon kéne hogy járjon az esze
2013. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ahogy a második válaszoló is írta, lehet neki már majd lassan a családalapítás lesz a célja, neked meg még tanulnod kéne meg kiélni magad. Persze, ez csak egy feltevés. Ha egyeznek a nézeteitek/élet céljaitok akkor nem gond szerintem ez a 9 év :)
2013. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

19 évesen még nem vagy felnőtt. A kérdésed is ezt támasztja alá.

Szintén 9 évvel idősebb barátnőm van. A szülők mindkét oldalról ellenezték, de mi egy generációval idősebbek vagyunk, tehát nem olyan fontos nekünk a szülők véleménye.

Nálam hamarabb elfogadták a helyzetet. Látták a másik oldalon is komolyan gondoljuk és már sokat enyhültek.

2013. júl. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!