Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex baratnojet (? ) keresi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex baratnojet (? ) keresi, korrekt ez?

Figyelt kérdés

Pasimmal 3 ev utan volt egy 1 -1.5 honapos szunetunk,elhagytam,ezalatt o ketsegbeeseseben vagy bosszubol tarskereson megismert egy not, kb. 3 hetig randizgattak.De ezalatt mindvegig engem probalt visszanyerni maganak.

Vegul kibekultunk es megbeszeltuk,hogy megszakit a novel mindenfele kapcsolatot.Ezt meg is tette.

Ennek 3 honapja mostmar,viszont tegnap lattam,hogy rairt a nore neten, es sajnalta,hogy nem erte el telefonon minap.Hozzatette azt is,hogy parszor akarta meg hivni,de visszafogta magat inkabb.


Nem tudom,mi ez az egesz, jogosan mergelodom vagy ez meg egy artatlan kommunikacio?


2014. jan. 28. 14:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
...azert irtam kerdojellel,hogy ex -baratno,mert 3-4 hetes talalkozgatast nem tudom mennyire lehet kapcsolatnak nevezni.
2014. jan. 28. 14:21
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon úgy tűnik, a barátod két kapura játszik. A helyedben minél előbb megpróbálnám tisztázni ezt a helyzetet, és attól tenném függővé a folytatást. Amennyiben továbbra is sunyítana, lapát.
2014. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindig értek egyet ezzel a kijelentéssel, de gondolom ismered te is. Csak a töltött káposzta (meg a székelykáposzta) jó felmelegítve. A ti esetetekben úgy fest ez igaz.

Kidobtad, ő talált mást. Bejött neki, hogy kelendő a csajok közt mert ilyen gyorsan horogra akadt egy új csaj, meg aztán ő új, és a másik közhely, az újdonság varázsa is bejátszik.

Szóval ha netán félrekúr vele ne lepődj meg.

Korrektnek nem korrekt, de esetleg gondolkozz el, hogy hajtott érted (az más kérdés, hogy közben ismerkedett elvégre szakítottatok), majd kibékülés után mostanában újra keresi a csajt. Nem lehet, hogy 3 hónappal a kibékülés után már nem olyan jó a kapcsolatotok? Mert a jelek erre engednek következtetni, hogy ő hajtott érted, újra kezdtétek, de most ő érzi úgy hogy valami nem kerek.

Szerintem a kapcsolatotokat nem kellett volna újrakezdeni, vagy alaposabban át kellett volna gondolnod, mit is akarsz tőle, és te mit teszel bele, mert úgy fest most ő menne el ebből.

Mi lenne, ha lezárnátok és barátként válnátok el? Mert itt ennek az esete érik.

2014. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem zárta le megnyugtatóan azt a dolgot. Úgy érezheti, magyarázattal tartozik a nõnek a hirtelen elmaradásért. De meglehet, szeretne több vasat is tartani a tūzben, arra az esetre, ha Veled nem alakulnak jól a dolgok. Érdemes számonkérni, ne nézzen hülyének.
2014. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez mindenképpen jellemtelen dolog volt részéről,hozd szóba a barátod előtt a témát,s kérdezz rá,mit is akar ő tulajdonképpen tőled.Most mondja meg,ha kettős játékra vágyik,feleslegesen ne rabolja az idődet,inkább legyen hozzád őszinte.
2014. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annak, aki lepontozott, ne legyen nagyobb öröme! :D
2014. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zoralina92 válasza:
Nyugodtan vond kérdőre, hogy mit is akar valójában, hiszen miközben randizgatott a nővel, Téged is vissza akart hódítani! Szóval mikor a másik nő volt a "Nr. 1", akkor utánad hajtott, most, hogy te lettél az "első", meg őt keresi...3 év fiatalon sok idő (nem tudom hány évesek vagytok :D ), lehet megörült hogy újra "szabad", nincs kötöttség, lehet randizgatni, stb. De ha erre vágyik, akkor mondd meg neki, hogy fel is út, le is út!
2014. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem élte ki magát....
2014. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

42 eves a pasi.Ha en most elhagyom, kapalozhat uj kapcsolat utan,mire odajut,hogy gyereke is legyen, mar venecske lesz hozza.Viszont erdekes,neki nincs egyetlen ferfi baratja sem, a noi "baratok" is ugy kerultek ki,hogy mindegyiknek csapta a szelet valamikor, legtobben kozuluk lepattintottak, mert vagy foglaltak voltak,vagy nem igazan jott be nekuk a pasim.Ferfi baratja nincs is joforman.

Es erdekes modon,valahogy kenyszernek erzi tartani minden noi haverinajaval a kapcsolatot.

2014. jan. 29. 07:40
 10/11 A kérdező kommentje:
Raadasul a tegnap fel oran keresztul beszeltek telefonon.Nem tudom,mire velni.
2014. febr. 14. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!