Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem korrekt?

Figyelt kérdés
...együtt maradni a párommal,akit nagyon szeretek,és imádok,de már nem vagyok szerelmes belé(gyakori veszekedések miatt).
2012. nov. 18. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha nem sok ideje vagytok együtt akkor értelme nincs. A drága időtöket pazaroljátok.

Ha viszont több éve, akkor természetes, hogy elmúlt a szerelem és átalakult szeretetté, kötődéssé. De a veszekedős sztori is megérne egy misét.

2012. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hanariko ***** válasza:
habár nem épp egymás szinonímái de a "nagyon szeretek és imádok" meg a "nem vagyok belé szerelmes" kicsit üti egymást szerintem. Oké hogy a szerelem szeretetté alakul, de vmi nem stimmel és szerintem nem épp korrekt dolog. Habár a veszekedésen nincs mit megbeszélni mert azt is csak veszekedésbe torkollana, de valahogy próbáljátok meg megoldani, különben sztm nincs értelme.
2012. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lassan 9 hónapja csak....
2012. nov. 18. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
a szerelem elmúlik, veszekedések meg mindenhol vannak, ha szakítani akarsz találj ennél komolyabb válóokot :)
2012. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Havi 3 veszekedésről lenne szó átlagban...
2012. nov. 18. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Hááát... Azért 9 hónapnál még eléggé szerelmesnek kellene lenni. Az sem mindegy, hogy mekkorák azok a veszekedések.
2012. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!