Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kihasznál vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál vagy tényleg szerethet?

Figyelt kérdés
A férfit akit szeretek, 10 éves kapcsolata volt aminek egy fél éve lett körülbelül vége. Hozzá teszem, nem miattam. Nagy szerelemnek indult, már ijesztően sok a közös bennünk, életfelfogás, értékrendszer, világról alkotott képünk, ízlés. Szóval hihetetlenül örülök hogy megtaláltuk egymást, viszont ő sokat bolyong még a múltban, látom szomorú, és nagyon küzd az ellen hogy a jövőre koncentráljon ne a múltba vesszen el. Tisztában van vele hogy az nem vezetne sehova. Én viszont bizonyosan kicsinyességből, és mert nem értem meg, nem szeretem ezeket a lelki negatív merengő kizökkenéseit. Úgy érzem nem szeret, de azt mondta ha elhagyom úgy még nehezebb lesz, én vagyok az egyetlen társa aki mellett önmaga, és nem találna más olyan nőt mint én. Segítsek neki. Viszont néha kiborulok, tapintatosan elmondom neki miért, hogy nekem fáj hogy vissza réved, holott ez érthető. Nem tudom hogy kihasznál-e lelkileg, vagy tényleg vannak-e konkrét elképzelései velem.
2014. jan. 28. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval leszarod a problémáit és csak magaddal törődsz.Jól teszed.
2014. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
10 éves kapcsolatot miért várod el, h lezárjon fél év alatt?
2014. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem még egy 3 évest is elég nehéz lezárni, én szeretném azért visszakapni mert nagyon jól elvoltunk és még mindig elvagyunk de nem bírnám ki ha mással látnám, nem vagyok önző szeretném ha boldog lenne akár velem akár nélkülem. Ez amúgy törvényszerű, hogy egy férfit akár mutatja akár nem sokkal jobban megráz egy szakítás, ha komoly kapcsolat volt, ha csak ilyen hébe-hóba találkozás, meg szexkapcsolat akkor persze nem mert az kb bárkivel pótolható, de 10 év sok idő. Szerintem neked azt kéne csinálni, hogy a figyelmét elterelni ezekről a dolgokról, persze nehéz lesz, de meg kell próbálni. :)
2014. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!