Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerethet engem? Mũködhet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves lány vagyok és van egy 31 éves barátom. Ô tatabányai, de kint dolgozik Németországban, én komlói vagyok. Szeptember vége óta beszélgetünk facen, októberben elkezdett udvarolni, ha fogalmazhatok így. Felhívott telefonon, írt sms-eket meg ilyesmi. Aztán, amikor visszament dolgozni telefonon tudtunk csak beszélni, amik egyre sũrũbbek lettek. Néha reggel, elég sokszor délben és minden este beszéltünk. Decdmberben hazajött, együtt karácsonyoztunk. Elméletileg én vagyok az elsô barátnôje, akivel együtt töltötte otthon a karácsonyt. 1 hetet voltunk együtt, ami szerintem nagyon jó volt. Végig nagyon kedves volt, készített nekem reggelit, fôzött ebédet és a vacsorát is volg hogy ô készítette. Aztán amikor eljöttem tôle a szomszédom (egyedül élek) mesélt egy történetet elrettentés képpen, amit én visszamesélten a barátomnak... Azóta pár nappal ezelôttig folyamatossan veszekedtünk, szakított velem, kibékültünk...ez ment folyton. De pár napja azt írta sms-ben hogy nem tud elengedni, úgy érzi hogy együtt kell lennünk és hogy szeret. Én bizonytalankodtam, de azt írta bebizonyítja és mondta is amikor hívott... Igazat mondhat? Vagy érdemes neki szórakozni velem?
2014. jan. 22. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

31 éves és nem volt még barátnője?


Ha ez igaz, az még nagyobb gáz, mintha ilyen hihetetlen hazugságokkal traktál.


Én nem lennék olyan kapcsolatban, ahol már az eleje is folyamatos veszekedésekkel telik.

2014. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az tény,hogy nem árt vele óvatosnak lenned,hiszen messziről jött ember azt mond,amit akar.Másrészt nem is ismered még annyira.Viszont ha ennyire nem tudtok egymás nélkül meglenni,akkor próbáljatok kibékülni,ne veszekedjetek a bizalmatlanság miatt,próbálj neki esélyt adni,aztán majd kiderül.
2014. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Barátnôje volt,de nem töltötte egyikkel sem a karácsonyt. :) Azt mondta neki ez új és jó. Hát én nagyon kiakadtam a veszekedések miatt... Elméletielg azon akadt fenn, hogy aki mesélt nekem, az igaziból azt ecsetelte, hogy feltékenységbôl meg is ölhet, mert neki volt példa az ismeretségében ilyenre. Én bízom benne, hogy igazat mond, de mindenki azzal jön, hogy nem vagyunk egymáshoz valók és hogy biztosan nem ôszinte. Persze ôk egy szót sem váltottak vele...
2014. jan. 22. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!