Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem Egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem Egy lánnyal aki 5 éve kapcsolatban van és most jegyezték el? 4 hónapja dolgozom egy üzletházban. Gond csak az a lány heti 4 alakalommal és napi 3 4 alkalommal feljár hozzánk egy kolléganőm van

Figyelt kérdés
Megismerkedtem Egy lánnyal aki 5 éve kapcsolatban van és most jegyezték el? 4 hónapja dolgozom egy üzletházban. Gond csak az a lány heti 4 alakalommal és napi 3 4 alkalommal feljár hozzánk egy kolléganőm van? Néha csomagoltani de néha meg 15 perc fel jön mindig meg kérdezi mizú, hogy vagy? Ez első 2 hónapban igy is volt egyszer meg emlitette a fehér liliom a kedvence virágja. Néha olyanokat vágott hozzám finoman, hogy miért hölgyemnek szólitom mért nem vagyok közvetlenebb. Azt tudni kel mikor én nem dolgoztam szinte fel se jött ez 3 ember is érzékelte. Olykor láttam koléga nömmel hogy zavarban van. PÁrját kétszer emlitette meg. Mikor 2 honapig nem mentem semmi kontakt nem volt de mikor vissza mentem elsőnap 5 ször jött fel másnap 4 szer utánna 3 szor facebookon néha komonikáltam vele de mindig én irtam bár nem sokszor.

2014. jan. 28. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom plázaboy vagy.... Nem tudom, mikor jegyezték el, nem ismerem... Egy kolléga nőd van, tényleg?

Meg kellene tanulni írni, hogy megérthessük, mit akarsz mondani. Vagy minden mondatod kérdés lenne?

És a lényeg... Mit szeretnél megtudni? Mert egy (normális) kérdés nem fordul elő abban, amit leírtál.

2014. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2014. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öcsém, ezt tamilból fordítottad guglival?
2014. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 kérdést látok..

1.Nem tudom mikorjegyezték el.

2.Jól vagyok, köszönöm.

2014. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!