Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes rá várnom? 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rá várnom? 17 éves lány vagyok.2 hónapja megismerkedtem egy 19 éves fiúval, aki nagyon tetszik nekem, én is neki, nagyon jól elvagyunk, szoktunk találkozgatni, beszélgetni, bulizni együtt, de csak, mint "jóbarátok".

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. 2 hónapja megismerkedtem egy 19 éves fiúval, aki nagyon tetszik nekem, én is neki, nagyon jól elvagyunk, szoktunk találkozgatni, beszélgetni, bulizni együtt, de csak, mint "jóbarátok". :( Szeretnék járni vele, azt mondja, hogy ő is velem... Hogy miért nem járhatunk??? :'(

Azért, mert van barátnője már lassan egy éve. Nem akarok pótlék lenni, akit az a fiú csak akkor vesz elő, ha nincs ott a másik csaj, tehát nem 2. akarok lenni az ő életében, hanem az első, az egyetlen!!!!!!!!!!!!! Azt mondja, hogy már nem nagyon szereti a barátnőjét és, hogy én leszek a következő barátnője. :) Ez tök aranyos meg minden, meg tényleg nagyon kedves, udvarias, humoros fiú ő, pont az esetem. Jó vele lenni. Múltkor majdnem lefeküdtünk egymással, csak azért nem történt meg, mert bűntudatom lett a másik csaj miatt. :S Nekem se esne jól, ha fűvel-fával csalna a barátom. És pont ez az, kitudja, hogy még kivel csalja a barátnőjét ez a fiú... nem tudhatom. Azt mondta, hogy adjak neki 1 hónapot, addig ráveszi magát a szakításra. A barátnőm szerint kamuzik, és mindig ezt fogja csinálni velem: "Még egy hónapot várj!" tehát mindig odázni fogja a dolgot. És amilyen hülye vagyok én meg várok rá, pedig kitudja, lehet, hogy ez idő alatt találnék valaki értelmes fiút is, aki tényleg hozzám illik, nem hazudozik, nem csal, és ő az igazi. Mert nekem már az igazira lenne szükségem. Ezen a héten is találkozni akar velem az a fiú. Mindig amikor találkozunk, akkor ő nem 3 arcra puszival, hanem 1 szájra puszival, 2 arcra puszival köszön nekem... már néha úgy érzem, hogy járunk, és nincs neki más.... de jó is lenne!!! :) Nem tudom, mit csináljak. Légyszi írjatok nekem értelmes válaszokat!!! Elmenjek a találkára vagy ne?

Koptassam le a csávót vagy ne? Beszéljek vele vagy ne? (FÉLEK, HOGY TÚLSÁGOSAN IS TETSZIK NEKEM AHHOZ, HOGY LEKOPTASSAM...)


2009. okt. 28. 11:24
 1/6 anonim válasza:
Hát én nem bíznék az ilyen hitegetésben.Mi a biztosíték arra,hogy veled nem játszaná el azt amit most a barátnőjével:S
2009. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát figyu, azért nem minden fehér vagy fekete. Velem egy 28 éves pasi játssza ugyanezt, annyival megspékelve, hogy eddig nekem is volt barátom, de pár napja szakítottam (más okok miatt).

Itt nincs jó vagy rossz döntés; ha vársz rá egy hónapot, még nem a világ, de ha nem tesz semmit, éveket ne áldozz rá. A pasik nagyon nem szeretnek döntéseket hozni; lehet, hogy abban a hónapban nem fog lépni, de aztán ha látja, hogy nem vársz rá tovább, akcióba lendül. Ha aztán sem, akkor még mindig ráérsz végleg lapátra tenni. Szerintem egy próbát megér :).


21/L

2009. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy egy hónap még nem a világ... szóval várok rá még egy kicsit!!!!!!!!!!! :)
2009. okt. 28. 12:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat! :)
2009. nov. 5. 16:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Már rájöttem nem ér annyit az egész!!!! :S(N)
2009. nov. 16. 14:26
 6/6 anonim válasza:
Ne dőlj be neki... nem akarlak elriasztani tőle, de ne te legyél az aki maj majd a kövi barátnője. Nem! Mindíg te legyél az első és másra ne is nézzenrá mert nem éri meg mert senki mással nem lehet boldog egy fiú csak azzal akit igazán szeret. Az a másik lány meg elmehet a sunyiba melletted.
2010. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!