Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagaljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A volt pasimmal a foiskolan talalkoztam, 2 es fel honapig jartunk, utana szetmentunk. Egy szemesztervolt amit nelkule toltottem, de most ismet egy osztalyba kerultunk.

A vonzalom meg megvan, egyszer mar le is fekudtunk a szakitas ota. Nem tudom, hogy erez e meg valamit, de en meg igen.

Testileg vonzodik, nemtudom, hogy hogyan viselkedjek.


Probaljam meg visszacsabitani,vagy baratok legyunk, esetleg semlegesen? Nem tudom, hogy mitkene tennem...

en 21 o 22


2014. jan. 28. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
próba cseresznye, hajrá
2014. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fahéjas Alien ***** válasza:

Én sose értettem az ilyen szituációkat... számomra felfoghatatlan, hogy ha valami lezárult azt miért nem 'vagyunk képesek elfogadni'.

Biztos nem vágnék bele újra olyan dologba, ami nem működött. - de miért idegen emberek mondják meg mi tévő legyél, mikor úgyse tudsz felejteni, ahogy látom? Ez elég ellentmondásos.

2014. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezzel hirdetném a gyakorit: itt eldöntheted, hogy más emberek élete hogyan alakuljon!

Komolyan mi döntsünk, szívem?

2014. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 2,5 hónap után szakítottatok, akkor mégis mit vársz?to
2014. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na még egyszer a folytatás: Szóval gondolkozz el azon, hogy érdemes lenne-e újra elkezdeni, elég hamar egymásra untatok. Mondjuk ha szexkapcsolatot akarsz, akkor csináljátok nyugodtan.
2014. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a kapcsolat azert ert veget, mert bonyolult volt szamara. teljes munkaidoben dolgozott, teljes idos tanulo, a csaladjat kellett tamogatnia. Hajnalba talalkoztunk, amikor hazaert a munkabol, lattamkb 2 orara, aztan ment haza, mert reggel koran keltunk suliba. Kifaradtunk, de en meg mindig szeretem, es bar ertem, hogy nehez volt, de szamomra megerte a faradsagot. Csak nem tudom, hogy reagaljam ha minden nap latni fogom. Felfognak szakadni a sebeim...
2014. jan. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!