Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen fiú jön be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen fiú jön be? Gondolok Belső külső tulajdonságra stb?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen.
2014. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pandacsöki Boborján a kedvencem! :)
2014. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fahéjas Alien ***** válasza:

Ezt egyszer leírtam már egy kérdéshez. ( sok ilyen kérdés van)

röviden

Belső:

Megbízható,hűséges, szeretetreméltó, tájékozott, értelmes, érdeklődő - a világ történéseivel kapcsolatos információk iránt, kissé büszke, egyedi jellemmel rendelkező, egyéniség, szolid, visszahúzódóbb- nem társaság közepe, szerény, nem hazudozós- hanem őszinte, kedves és még sorolhatnám....


Külső az elég relatív - inkább az összhang, ami dominál és a hozzájáró kisugárzás és kifinomultság.

- de ha azt kérdezed mi jön be legjobban akkor a fekete haj a gyengém, zöld szemekkel, de ez nem fontos.

Mindenesetre legyen ápolt, igényes megjelenésű. ( Szóval ne legyen igénytelen és elhízott és társai...)

2014. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló.. Az elhízottság mért igénytelenség és ha valaki beteg? akkor igénytelen?
2014. jan. 28. 21:24
 5/6 fahéjas Alien ***** válasza:

'Ha valaki beteg' - tudod ez ritkán állja meg a helyét, akkor már inkább a genetikára hivatkozz... mert van aki sokkal inkább hajlamos a hízásra, olyan a testfelépítése stb...

Láttam már/ismerek olyan embert, aki arra hivatkozott, hogy beteg és elhízott... de nem véletlenül, mert azt is láttam mit/mennyit eszik... jah és, hogy semmit nem mozog, mert egy buszmegállót nem képes lesétálni Pesten.

2014. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nincs ideál. volt már kocka pasim, bulizós pasim, semmilyen pasim, önző pasim.. most meg valami normális egyed talán..

viszont az közös bennük hogy mind barna hajú barna szemű szálkásított testtel. ha ez ideálnak számít, de nem pont barnát keresek csak így jön ki.

2014. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!