Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mindig kritizálja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindig kritizálja az alakomat. Nem olyan mint régen. Mi lett vele?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben mindig beszol valamit az alakomra. Pl. Ha rszek egy csokit akkor egybol beszol h en nem is akarok lefogyni meg h meg ducibb leszek, es h mennyivel jobb lenne ha jarnek kondiba vagy akkor legalabb otthon felulesezzek. Az teny h az utobbi idoben felszedtem egy ket kilot de akkor eddig miert voltam jo ? Lassan 2 eve vele vagyok.Olyan mintha mar nem tetszenek neki. Miert van ez ? Valaki volt hasonlo helyzetbe ?

18 eves lany vagyok ( 165 cm, 56 kg )



2014. jan. 28. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor fogyózz mert és ne csak őt hibáztasd persze ha bunkón szól akkor ne hagyd de fogadd meg a tanácsát
2014. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
56 kg és 165 centi? hova akarsz fogyni? :O
2014. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is pont 165 centi és 56 kiló vagyok. Pont normális... Én tuti megsértődnék ha ilyeneket mondana a barátom, üljetek le megbeszélni, mondd, hogy téged zavar.
2014. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ő nyilván egy nagyon külsőorientált típus és fél, hogy hízásnak indulsz. Amúgy az adatok alapján nem tűnsz túl ducinak, tehát nem hiszem, hogy fogynod kéne.

Vagy elkezdesz tornázni és fogyózni, hogy megfelelj a barátodnak, vagy keresel mást, különben ő fog mást keresni, te tudod.

Én ennyire szélsőséges embert, aki 1-2 kg változáson már hisztizik egy teljesen egészséges és normális testsúlynál, nem hiszem, hogy elviselnék magam mellett.


Ha elhíztál volna, akkor azt mondanám, hogy lehet, csak jót akar, nem kell megsértődni, de így, az adatok alapján nem hiszem.

2014. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elegge zavar kb 2 oraig vagyunk egyutt egy nap akkor eleg sokszor hallgatom h igylefogyni meg ugy es h ez mennyit hizlal meg az.. O is felszedett par kilot es most nagy fogyokuraba akar kezdeni meg egeszsegesen akar enni/elni. Szeretem nem akarom elhagyni de hiaba mondom neki minden nap h alljon ezzel le neki all foljebb h o csak jot akar meg tudja h en is jobban ereznem magam meg ilyenek.. Nemtudom h lehetne megertetni vele h tenyleg alljon ezekkel le mert mindig kb a siras hataran vagyok..
2014. jan. 28. 17:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, akkor meg nyilván azért, mert őt most ez foglalkoztatja és téged is bele akar vonni.
2014. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki h lealljon ezekkel ??
2014. jan. 28. 17:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Dugd el az új szemüvegét... A régivel stimmelt minden...
2014. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy: nézd, te lehet, hogy fogyni akarsz, meg diétázni, de én nem. Jól érzem így magam a bőrömben, eszem ágában sincs lefogyni, semmit sem érsz el vele, hogy állandóan piszkálsz.
2014. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha ő nem szereti a túlsúlyt, akkor nem szereti és kész. S bizony aljas dolog, de te sem akarnál vele ágybabújni ha felszedne kilókat vagy igénytelenül kezdené hordani a haját, mert csak....


Ő téged plusz kilók nélkül szeretett meg, s úgy keltesz benne vágyakat. Így fejezi ki, hogy mit szeretne. Az hogy nem túl intelligensen tesz, mert túl kultúrált azt ne ródd fel hibájának, mert ő pedig TE választottad. S nem hiszem, hogy két év alatt elbutult. Ilyen volt ő az elején is.


Szedd össze magad fogyj le, legyél vadító és szexi, a szex végén pedig nyeld le. Akkor mindent meg ad majd neked, hogy jól érezd magad.


(A mondókám megfelelő részeit húzd ki ha nem akarod teljesíteni, de a lényeget remélem veszed belőle!)

2014. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!