Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok már soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok már soha többé nőt?

Figyelt kérdés

Meguntam ezt a témát. Voltak már csajok az életemben, igaz nem sok, pár fő. De jó ideje semmi. Egy ideig próbálkoztam, de zárt ajtókat döngettem sajnos csajok helyett. Nem is ez volt a célom, komolyat kerestem mindig. Egyiknek túl fitala voltam, másiknak túl öreg. Meg ilyen kifogások sorát kaptam meg....

mára eljutottam oda, hogy nem érdekelnek a nők, nem akarok velük beszélgetni sem, abszolút kezd hidegen hagyni a szex témaköre is. Persze nem mindom jó lenne dugni olykor, de hidegen hagy. Ez valami belső depresszió? Más téren viszont jól érzem magamat, tudok nevetni, önfeledten poénkodni. De ez nem érdekel. Sosem elég jó semmi a nőknek, menjenek a fenébe.


2014. jan. 28. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Belefáradtál.. Hány éves vagy??
2014. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
25 és 30 közt.
2014. jan. 28. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik!

A fejtegetésedben benne van, hogy "jó lenne dugni olykor", tehát akarsz!


Ha akarsz dugni, és nem vagy meleg, de mégsem érdekelnek MOST a nők, akkor csak egy a lényeg! Mivel úgyis tojsz a csajokra, viselkedj úgy, ahogy alul írtad. Érezd jól magad, tudjál nevetni, önfeledten szórakozni. Ha nőt látsz, akkor mosolyogj rá (mindegy, hogy utálod őt, akkor is). Ne vegyél róluk tudomást, de add meg a tiszteletet.


Bár nem írtál életkort, de úgy érzem, hogy 15-17 körül lehetsz, így bőven van még időd arra, hogy betoppanjon a nagy Ő az életedbe. És be fog toppani, arra mérget vehetsz.

Csak akkor nem, ha te sem akarod!


44/F

2014. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyilvánvalóan veled van baj és akkor ők menjenek a fenébe MIND? :D egészségedre töki!
2014. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó kis mellébeszélés...Meg dugnád te a kutyát is is futtában!Nem a nők mondják neked véletlenül hogy húzz a fenébe??
2014. jan. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi Apuci. Mondom 25-30 kozt vagyok.
2014. jan. 29. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek én is. Nem szeretném, ha olyan nőm lenne akit csak dugni lehet.
2014. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!