Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexet akar? Segítség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar? Segítség, tanácsok, tapasztalatok!

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves fiú, akivel már kb. fél éve ismerjük egymást és már az első pillanattól kezdve bejöttünk egymásnak, rögtön telefonszámot is cseréltünk és majdnem napi szinten sms-eztünk illetve egy közös barát lévén sokat találkoztunk (bár inkább csak ilyen felszínes dolgokról beszélgettünk, semmi komoly nem volt). Elhívott randizni is, de aztán kb. 1 hónapra rá (mikor még csók sem volt) elkezdte felhozni a szexet. Olyanokat kérdezgetett hogy én házasságig tartogatom magam(tudja hogy még szűz vagyok, ez meg is lepte), vagy akarom-e már csinálni mert ő akarja. Mondtam neki hogy nem várnék vele addig, de azért nem is feküdnék le akárkivel(főleg első alkalommal).Mikor kettesben akartam vele találkozni akkor mindig azt mondta hogy most fáradt vagy nem ér rá. Szóval nem is értettem mikor azt mondta hogy szeretné hogy a barátnője legyek .Már majdnem igent is mondtam mikor kiderült hogy van már barátnője(bár ez őt nem zavarta különösebben; ez volt Novemberben). Emiatt jól össze is vesztünk de aztán kibékültünk de mondtam neki hogy amíg van barátnője akkor addig hanyagoljuk a dolgot. Aztán decemberben azt mondta hogy szakítottak és újra elkezdtünk napi szinten „beszélgetni”, mert tényleg szinte minden nap írt, vagy maximum smiley-kat küldött, de akkor is ilyen lényegtelen, semmitmondó témákról beszélgettünk, tehát igazából jobban nem igazán ismertem meg…Főleg hogy elég sokszor felhozta ismét a szex témát, hogy ő mennyire szeretné már velem csinálni. Én mindig elmondtam neki, hogy nem fogom vele csinálni, főleg hogy nem járunk, de akkor se „adta” fel….

Elakartam felejteni mondván tuti csak szexet akar, de nem tudtam és végül elfogadtam az ajánlatát és lassan egy hete elvileg együtt vagyunk. Mondtam neki hogy amíg nem bízok benne addig nincs szex(hisz a volt barátnőjéről is hazudott és majdnem megcsalta velem), azt mondta hogy rendben van, tud várni bár azt megint hozzáfűzte, hogy ha most nem is akkor azért valamikor már jó lenne.


A kérdésem az lenne, hogy normális hogy némelyik fiú ennyire kimondja hogy ő már csinálná?De akkor meg arra gondolok hogy ha csak szexet akar akkor fél év alatt már feladta volna nem?Valahogy szeretném kideríteni, hogy mit is akar valójában. Tudnátok nekem segíteni?Volt már valaki hasonló helyzetben?Vagy ha legközelebb találkozunk akkor mondjam meg neki hogy mi a problémám és legyek őszinte?Csak attól félek hogy esetleg hazudna…


19/L


2014. jan. 28. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi de ez a fiu csak meg akar dugni.Keress inkabb masikat.
2014. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:

Ez egy elég hülye kapcsolat. Nekem ez a véleményem. Azért jársz valakivel mert napi szinten írogat rád és közben nem is beszéltek semmiről...NEM értem!

Ha folyton a szexre terelgeti a témát akkor valószínűleg csak azt akarja. Nem fogja tudni kivárni amíg te is szeretnéd.

Ha már egyszer hazudott neked arra megint nem tudom hogy lehet egy kapcsolatot építeni.

Küldök neked én is valami hülyeséget minden nap akkor van esély rá hogy összejöjjünk???

2014. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak szexet akar.


De akkor meg arra gondolok hogy ha csak szexet akar akkor fél év alatt már feladta volna nem?

nem:D miért is? volt nője közben, volt kit dugni,mellette fűzni egy másikat nem nagy cucc..(neki)


Vagy ha legközelebb találkozunk akkor mondjam meg neki hogy mi a problémám és legyek őszinte?Csak attól félek hogy esetleg hazudna…

tuti hazudna.:D ugyanmár... ne legyél már naív a másik nőről is hazudott. hogy miért? mert magakart téged dugni.

most majd, mikor már egyenesbe van,gondolod, h bevalja mi a valós szándéka?:D


istenem..dehogyis. te tudod mit akarsz, de ne élj álomvilágba.ez a pasi dugni akar, ezért érdekled.(még).

2014. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hahóóó, csak szexet akar! de úgy is majd befekszel alá...
2014. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs mese, be akarja vágni.
2014. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális, hogy elmondja, ha azt is akarja.

Nyilván most nincs más neki.

2014. jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!