Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24 honapos a kislányom és meg...

24 honapos a kislányom és meg nagyon akar a billire ülni és pisilni tanácsok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akar?
2012. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi igen csak le maradt még nem nagyon akar
2012. dec. 23. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyjad a témát nyárig. Akkor már idősebb lesz, és a jó időben talán hamarabb le fogja tenni a pelust.
2012. dec. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd belejön. :-D Ne aggódj, és semmiképpen ne erőltesd.
2012. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd!Még kicsi.Az én 1. gyerekem 2 évesen,a 2. betöltött 3 évesen lett szobaszita.Mindketten magától.Ők fiúk.A pici lány 12 hetes,őt i hagyni fogom a saját ritmusában fejlődjön,váljon szobatisztává.
2012. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd nyárig. Akkor a melegben lehet akár meztelen is, és így talán könnyebben megszokja a bilit.
2012. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy a többi anyuka is írja, hagyd őt! Ne erőltesd. Lehet még fél év, lehet egy hónap.

Ha megérik rá - akkor egy hét alatt magától szobatiszta lesz.

Nekem a nagyobbik fiam 27hónaposan mondta, hogy nekem nem kell több pelenka anya- azóta éjjel-nappal szobatiszta és talán kb 10balesetünk volt összesen- éjjel-nappal.

A kisebbik elmult 2héttel 2,5éves, és abszolút hajlandóságot sem mutat, hogy bilizne.

Ha ráültetem akkor pisil, néha kakál is, de magától ugyan nem monjda.

2012. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!