Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Komoly kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Komoly kapcsolatban örültök, ha a párotok a lelki gondjait is megosztja veletek, vagy ettől férfiatlannak tűnik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem osztjuk meg egymással a lelki gondjainkat, az nem is komoly kapcsolat...


Nem férfiatlan, hiszen ember, nekem pedig jó érzés, hogy ennyire bízik bennem, és meg akarja velem osztani az érzéseit. Nálam enélkül nem is működik egy kapcsolat.

2014. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra akkor férfiatlan egy pasi, ha nem vagyunk lelkitársak. Alap, hogy elmondja a lelki dolgait.


23l

2014. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Papucsság.
2014. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
komoly kapcsolatban, haveri, baráti viszonyban elmondhatja, sőőőőt, el is várom h mondja el..... ha csak kavarunk, akk ne terheljen ilyesmikkel:D
2014. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez is a része egy komoly kapcsolatnak. A férjem a legjobb barátom is egyben, ha valami gondja, baja van, velem osztja meg és én is vele az enyémeket.

A felesleges nyavalygás, hisztizés, az férfiatlan, de gondjai mindenkinek vannak és a legtermészetesebb, hogy ezt a hozzánk legközelebb állóval osztjuk meg.

2014. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ettől férfias, higy meri vállalni a problémáit (mindenkinek van)

Azért vagyunk egymás társai, párjai, hogybörömünket, bánatunkat megosszuk egymással, higy könnyebb legyen, hogy segíthessük egymást..

2014. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tűnik férfiatlannak, inkább ellenkezőleg. Meg mi értelme a kapcsolatnak, ha nem lehet ilyenekről is beszélni?
2014. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
csak is úgy lehet igazán mély, ha a legjobb barátom is egyben, naná. Másképp nem működőképes hosszabb távon sztem
2014. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én el is várom. Enélkül honnan tudjam, ha valami nincs rendben, vagy hogy mi bántja, ha szomorú?
2014. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
komoly kapcsolatban ez teljesen alap, szal a kérdés értelmetlen.
2014. jan. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!