Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értékelje valaki a szingli-létet, ha még nem tapasztalta milyen "rossz" kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán minek vannak az emberek párkapcsolatban, ha állítólag egyedülállónak lenni annyira jó?
2014. jan. 25. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé kutyulod a dolgokat.

A felső kérdésre válaszolva: talán mert tud gondolkozni, megérti, hogy jobb egyedül lenni, mint rossz kapcsolatban, netán lát sok sok példát, és így tud gondolni rá.


Másrészt az alsó megjegyzésed hülyeség. Nem tudom, honnan veszed ezt az állítólag dolgot. Van aki élvezi az egyedüllétet, van aki nem. Tudtommal nem vagyunk egyformák. Ha pedig szerelmes vagy, nyilván kapcsolatban akarsz lenni az adott személlyel.

2014. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak 1 x voltam kapcsolatban ami nem volt rossz de ettől még tudom értékelni és nem sírok és rossz dolgok megtapasztalása nélkül is lehet értékelni valamit.


Az is tudom értékelni h BP-n lakok viszonylagos jólétben anélkül h mondjuk egyszer is éltem volna akár egy 7-et is Afganisztánban.


Az meg h kinek mi a jobb az totál szubjektív, erről kár vitázni mert mind 2-nek van előnye is meg hátránya is.

Az meg h ki h képzeli el az életét ö dolga.

2014. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!