Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Na szóval a történet úgy kezdődött, hogy megbeszéltük, hogy a tegnapelőtt délutánt együtt töltjük tegnap mondta, hogy maradjunk még egy kicsit, mert fel akarja mondani az egyik memoritert de utána megyünk hozzánk. Amikor kiértünk az iskolaépületből, elindult a buszmegálló fele kérdeztem, hogy miért nem felénk megyünk, válasza: "ááá, nem" "mértnem?" erre már nem válaszolt. Utánna még kérdeztem pár dolgot és azon, hogy nem válaszolt felhúztam magam meg közbe ő is felhúzta magát azon, hogy szerettem volna, hogy maradjon, mint ahogy megbeszéltük. Kicsit veszekedtünk majd megtettem amire még kért Decemberben: hogy bármikor, ha ideges, akkor addig öleljem magamhoz, amíg le nem nyugszik. Közben ahogy öleltem elment mögöttünk a busza (20 perc múlva jött volna a következő) ezen újra felhúzta magát engem lehordott mindennek közben felhívta a szüleit és hiába kértem, hogy beszéljük meg nem szólt semmit utánna bepattant a kocsiba és hazament.

Amikor hazaértem, bátyja rámírt, hogy mit merészeltem csinálni. Leírtam, és ő is lehordott mindennek és mondta, hogy nem szeretne meglátni a húga közelében.

Utána felakartam hívni a lányt, hogy mi baja van mindenkinek. Anyja vette fel: "Szia. Kerüld el minél messzebb a lányom és nem akarom megtudni, hogy zaklatod" Azzal kinyomta.

Tegnap elugrottam a suliba, hogy busz előtt/óra után megbeszéljük. Először csak azt hajtogatta, hogy hagyjam békén aztán vevő volt rá, hogy elmondjam az én szemszögömet is mielőtt befejeztem volna, felhívta az anyja beszéltek egy kicsit hallottam, hogy megkérdezte, hogy "A srác ott van?" "Igen" "Keressél egy barátot, vagy barátnőt arra az időszakra, amíg nem jön a buszod, mert nem akarom, hogy az a gyerek ott legyen a közeledben! ÉS mondd is meg neki, hogy most azonnal menjen haza. Vagy várj add oda neki"

Odaadja a lány nekem. Illedelmesen köszöntem, ő erre: "Szia, nem akarlak mégegyszer meglátni a lányom közelében! Nem kell se kisérgetni se találkozni vele!" "De elnézést, tudom, hogy a tegnapi nap nem úgy sült el, ahogy terveztük, de..."

(szavamba vág) "NINCS SEMMI DE! Most azonnal sarkon fordulsz és hazamész!"

"Legyen szíves végighallgatni engem is"

"Nem, NEM hallgatlak végig! A te szavad nem érdekel, az lesz, amit én mondok. És azt mondom, hogy most azonnal elmész tőle"

"De legalább hadd beszélgethessek vele néha"

"Nem, beszélgetni sem beszélgethettek. Tudod mennyire ideges voltam tegnap??? El sem tudod képzelni."

"De el tudom képzelni, mert..."

(megint a szavamba vág): "NEM, NEM tudod elképzelni, mert te nem vagy anya. Most azonnal vissza adod neki a telefont, és el mész, különben a szüleiddel beszélek, vagy akár a rendőrségre is elmegyek a lányom érdekében"

Ti mit csinálnátok ilyenkor?


2014. jan. 29. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Vadászkutya legyek ha ezt végiolvasom.
2014. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Én végigolvastam, semmi különös :)
2014. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Flúgós az egész család, a kiscsaj biztos kitalálta hogy fogdostad vagy erőszakoskodtál vele ,ezért nem akar veled beszélni.

Hagyd a p.csába.

2014. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt a csajt felejtsd el. Ez baromira nem normális. Nem csak a helyzet nem az, az egész család bolond. Menekülj, amíg lehet!
2014. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 2éve és 3hónapja voltunk együtt és hétfőn az összeveszés előtt még összebújva beszélgettünk. Szombaton is nálluk voltam és akkor se volt semmi gond.
2014. jan. 29. 08:59
 6/13 anonim ***** válasza:
dilis
2014. jan. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó: kicsit bővebben?
2014. jan. 29. 09:10
 8/13 anonim ***** válasza:

te figyu már.


nem hagytál ki véletlenül egy fontos részletet?


csak azért kérdem mert ha nem akkor a csajszi kavart be valamit és a csald meg mindent elhisz, na ilyenkor hagyd a lányt.


Viszont nem terjed rólad valami pletyka ami miatt "undorodnak" tőled a szülei?

Vagy a lány nem mond rólad semmit sem?

2014. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 menta34 ***** válasza:

Le akartad fektetni, a csaj valami gyenge alibit talált ki, erre rájöttek, szegény zavarában bevallott mindent, belőled meg ellenség lett.

Szerintem:)

2014. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!