Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz tapasztalat miatt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tapasztalat miatt már rá sem bírok nézni a férfiakra. Változni fog ez még?

Figyelt kérdés
Már 3 éve hogy szakítottam a barátommal. Úgy voltam vele, hogy ő nagyon szerelmes volt, én meg már nem, de mégis vele maradtam. 2 évig voltunk együtt, ő nagyon rendes emígy, meg nem is csúnya. De nem telt el sok idő a járásunkban, amikor elkezdtem azt érezni, hogy nem vagyunk egymásnak valók... Már az érintése sem esett jól. Mivel kiszerettem belőle. De vele maradtam, gondoltam ez javulni fog, csak beképzelem, vagy női szeszélyről van csak szó... Mégis szakítottam vele, harmadszori nekifutásból véglegesen. Azóta iszonyodom a gondlattól, hogy megismerjek férfit közelebbről, hogy újra megérintsenek... Ugyanis volt barátom érintései számomra már taszítóak voltak... És ezt miatt azonnal el szoktam küldeni minden férfit, aki közeledni próbál felém, amikor látom már komolyabb lenne a dolog. Félek hogy újra átélem a túlzott ragaszkodást a másik fél részéről, az exem ugyanis ilyen volt. Egyeszűen üldözött a szerelmével a szakítás után is. Kicsit zavaros, de remélem meg lehet érteni a lényeget.
2011. szept. 27. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=JfL5c_3WYEM ez vidítson fel:D ja és hogy péternek öttel több almája van mint gábornak, viszont ugyanannyi kecskéjük*.*
2011. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most hadj egy kis idot, es pihenj meg lelkileg, tehat ne akarj kapcsolatot teremteni.

Majd eljon az eletedben az, akit majd szeretni fogsz, amikor ez jelen lesz a reszedrol, akkor mar te vagysz a masik erintesere!

2011. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Húú teljes mértékben megértelek és most fel kell tennem azt az utálatos kérdést, hogy hány éves vagy? Azért kérdezem, mert nagyon nem mindegy, hogy az ember 35 évesen érzi ezt, vagy 20. Én 35 vagyok, életem első pasijával 15 évesen jöttem össze, és 5 évig voltunk együtt. Pontosan így voltam vele, ahogy Te, megszokásból voltam vele az utolsó években, már nem szerettem ha megérintett, de nagyon irányítani akart, mindenbe bele szólt, hogy ne lakkozzam a körmöm, ne fessem a hajam, soha nem lehetett vele menni sehova, de ha egyedül elmentem, akkor meg ki volt borulva. Sőt, amikor kijelentettem hogy vége, szánalmas tehetetlen dühében még meg is ütött. Hát akkor én is mondhattam volna, hogy nem kell több pasi, de szerencsére rátaláltam valakire, akivel azóta 13 éve együtt vagyok. Hidd el, fogsz vonzódni máshoz, de most kell egy kis idő neked, hidd el, nem minden pasi ilyen bárgyú és unalmas, csak találd meg a neked megfelelőt. És mondom! a lényeg, adj magadnak időt!
2011. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első,ez nem segített rajtam nagyon XD

http://www.youtube.com/watch?v=w6HEtrVWfM0

Második, köszi. Csak néha már sürgetném magam, mert már 23 vagyok... Néha ugy érzem, soha nem jön el az "igazi", vagy már túl leszek a 30-on mire eljön azt pedig kicsit későnek érzem :(

2011. szept. 27. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges még ezen aggódnod. Még fiatal vagy, és majd idővel rájössz, hogy bizony kell valami pasi! :)

Minden bizonnyal a múlt kísért még mindig. Valakivel együtt lenni, akitől már-már undorodik az ember...nem lehetett túl kellemes élmény. Ugyanakkor buta is voltál, mert nem szabad ennyi időt olyasvalakire pazarolni, akihez nem vonzódsz. Ebből most tanultál, és máskor remélhetőleg nem követed el ezt a hibát.


Ne akarj mindenáron pasit. Akármint is mondanak a körülötted lévők, nem késtél még le semmiről. :)

2011. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik, de teljesen azt hittem, ő az igazi, csak ki kell tartanom, dolgozni a kapcsolaton meg ilyenek. Ő volt nekem az első komoly. Nagyon tapasztalatlan voltam akkor, igy visszatekintve látom, hogy hibáztam. De hát az is igaz, hogy ami nem öl meg, erősebbé tesz. Csak a "gyógyulás" kicsit soká tart... :(
2011. szept. 27. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt már hasonló, egyszer összejöttem egy olyan fiúval, aki nem vonzott nagyon, viszont elég intelligens meg kedves volt. Gondoltam be lehet mutatni a szülőknek, akkor leszállnak rólam, hogy hol a pasi, meg mégsem leszek egyedül. Aztán valahogy egyre jobban taszított, nem tetszett az illata, meg undorodtam a hasán a redőktől. Aztán kb. egy hónap múlva nagyon csúnyán szakítottam vele, és egy évig nem is jártam senkivel. Egyszer láttam egy szórakozóhelyen és kirázott a hideg, elbújtam, nehogy észrevegyen. Azóta jól megvizsgálom, elég vonzó-e a fiú, mielőtt valami komolyabb lenne vele.


23/L

2011. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja de utána volt egy izmos hasú fiúm, vele minden rendben volt.
2011. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgyhogy ne aggódj
2011. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én is azt hittem velem van a baj, úgyhogy megértelek.
2011. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!