Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már nálatok olyan, hogy a barátodat lezúzta egy másik srác előtted és te kiábrándultál a barátodból emiatt, és elkezdtél vonzódni ahhoz a másik sráchoz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen, mindennap ez történik velem:/
2014. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, de ha lett volna sem ábrándulnék ki belőle, a másik sráchoz meg pláne nem kezdenék vonzódni. Kerülöm az agresszív barmokat messzire.
2014. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az erőszak semmire sem lehet megoldás.
2014. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ősi női ösztön, az erősebb domináns hím felé vonzódás.


Bár az érettebb nők már látják, hogy a harcban megsérült férfinak van rá szüksége, a domináns csak uralkodik rajta.


Kinek mi kell?

2014. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem az, hogy a farkamra húzzam.
2014. jan. 29. 19:39
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék el vonzódni, inkább félnék tőle hogy egy aggresszív barom és majd engem rángatna a hajamnál fogva meg csapdosná a fejem az ágyhoz, ha neki nem tetszik valami.

Volt aggresszív pasim és nem kéne ilyen több, főleg hogy a mostani normális.

2014. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai vilagban a dominancia nem abban mutatkozik meg, hogy "lezuzol" valakit.


Volt ra pelda, hogy a baratnöm jelenleteben egyszerüen nem tudtam elkerülni, hogy ram tamadjanak es kenytelen voltam kezet emelni masra. Nekem ez iszonyatosan kinos volt es egyaltalan nem töltött el büszkeseggel, hogy a masik a földön tekergett verzö orral levegö utan kapkodva. Baratnöm is teljesen irritalva volt az esemenytöl es nem ereztem, hogy ettöl nöttem volna a szemeben.


Persze jo, ha kepes vagy ilyesmire, azalatt azt ertem, hogy sportos, fit jo reflexek, de a dominancia akkor a tied, amikor uralod a helyzetet es ugy kerülsz ki gyözteskent egy konfliktusbol, hogy ne legyen szükseg arra, hogy megmozdulj. Sosem ereztem gyengebbnek magam, ha egy kötözködö embert meghivtam egy sörre vagy, amikor lehetösegem volt ra egyszerüen fakepnel hagytam.

Evekig küzdösportra jartam es nem erzem szükseget, hogy bizonygassam, mire emlekszem meg belöle.


Kerdesedre a valasz: Eddig csak annak voltam tanuja, hogy egy-egy lany azert abrandult ki baratjabol, mert verekedest kezdemenyezett... függetlenül attol, hogy a vegen ki lett lezuzva!

2014. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az agresszor, kérdező? :3
2014. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igen
2014. jan. 30. 12:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Persze, aztán azt is lezúzza valaki, és akkor megint lecserélem a barátom -.-


Nem volt ilyen, de nekem nem kéne agresszív pasi!

2014. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!