Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalás, csábítás és ámítás?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalás, csábítás és ámítás?!

Figyelt kérdés

1,5 honapja vagyok "szereto" statuszban! A megismerkedesunk a veletlen muve... o nos es csaladapa. Ez mar igy eleve nagyon bonyolult!

A huszas eveim elejen jarok, o mar tul van a 30-on. Mindig is eliteltem az olyan ferfiakat es noket akik csalad mellett felre kacsingatnak. Sajnos a barati koromben es a csaladomban is tobb ilyen eset tortent, lattam a nok erzelmi szenvedeset es tehetetlenseget! Miutan kiderult (mert: a hazug embert hamarabb utolerik mint a santa kutyat) a feleseg (ertheto modon) kiborult, pletykakat inditott, valni akart. Ez csak egy pelda volt, hogy altalaban igy reagalnak, sot mindig igy reagalnak a ferjes asszonyok arra ha kiderul hogy a ferje megcsalta, felrelepett!


Mi nagyon gyors tempoban haladunk. Felvallalta a kapcsolatunkat a felesege elott, aki nem eppen ugy reagalt ahogy en azt elkepzeltem vagy szamitottam volna ra! -

A parom allitasa szerint a no egy nagyon ertelmes, tanult, jo csaladanya. Elottem sose mondott egy rossz szot sem rola.-

O nagyon jol fogadta a dolgokat! Kiemelem a nagyon szavacskat!! Tamogat minket, es meg mondta is nekunk h segitsunk neki pasit talalni... (leesett az allam, mondom ez valami vicc????) Meg hogy a parom mar igy is az idegeire ment, es o dobta volna ki a lakasbol... (nem jutottam szohoz)

Most ott tartunk, hogy lakasokat nezunk es a parom kikeri a felesege velemenyet is ezzel kapcsolatban, hogy melyik lenne jo, hol lenne kozelebb a gyerekekhez, mert ezt is szem elott kell tartani!

Mikozben beszelunk telefonon ott ul mellette a felesege, es ahogy en lattam nyomat sem mutatja h mennyire zavarja a dolog... Pedig ebben a helyzetben nem eppen erre szamit az ember. Ezzel gondolhatnam azt is hogy ennyire semmibe nez engem a ferfi, vagy azt is hogy ennyire nem erdekli mar az asszony.


A no reszerol ez lehet taktika is, vagy inkabb egy kiskaput akar nyitva tartani arra az esetre ha a mi kapcsolatunk a parommal nem ugy alakul ahogy azt terveztuk?


Kicsit felelmetes ez a helyzet szamomra, tenyleg nem erre a reakciora szamitottam.

A parom fontosnak tartja h jo kapcsolatot apoljak a a gyerekei anyjaval, es ez nekem is fontos lenne, de az ordog sosem alszik.


2014. jan. 29. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mondd egy hoszonéves kis fruska nem veheti fel hosszútávon a versenyt egy 30-as nővel. Szóval taktikázik és ügyes. A végén ő nyer.
2014. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán már mindkettejük részéről elmúlt a szerelem és megromlott a kapcsolatuk egyébként is.
2014. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legyél óvatos, mert én így jártam pórul.

Eljátszotta, hogy barátkozik, aztán még azt is ellenem fordította, ha az időjárásról beszéltem vele.

Elképesztő, hogy ki lehet tekerni valaki legártatlanabb szavait is.

Ez a nő nem jóindulatú veled, már itt kapásból elárulom.

Vissza akarja kapni a férjét és ha belesétálsz a csapdába, vissza is fogja. Az egyetlen megoldás, ha most azonnal megszakítasz vele minden kapcsolatot, ne is beszélj 1 percet se vele, semmi.

Egyetlen esetben lehet valós a jóindulata: ha a párodnak van valami szörnyű titka, amiről te még nem tudsz és ő máshogy nem bír tőle megszabadulni, csak általad. Akkor ez neki megváltás. Ilyen okok: a pasi szociopata/aggresszív és veri vagy érzelmileg kínozza állandóan/kábszeres/alkesz/szerencsejátékos/beteg módon perverz a szexualitása ami a másiknak fáj, sérülést okoz, megalázza stbstb./őrült az anyósa...

2014. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos:) Vagy az van amit az első írt, vagy az amit a második:D Ezt mi sajnos nem tudhatjuk.

Az asszonyt biztos nem veszi semmibe, különben nem kérné ki a véleményét lakás ügyben. Felnőtt ember, tudja azt ő magától is, hogy milyen környék az, ahol úgymond közel lakhat a gyerekeihez. Innentől kezdve nem értem mi szüksége a neje véleményére.

Szerintem ebben a sztoriban egyes egyedül a feleség az, aki tudja, hogy mit csinál. A másik két főszereplőről ez nem mondható el, bocs. Kár, hogy nem fogom megtudni a történet végét. Ha mégis lenne kedved leírni pár hónap múlva... De nem hiszem. Pedig kíváncsi lennék, hogy mi a szitu a kapcsolatfüggő férjjel, az okos asszonnyal, meg veled. Kapcsolatfüggő, igen. Értem én, hogy szerelem, meg minden, na de másfél hónap után összeköltözni... Fél egyedül?

2014. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyet még én se hallottam, de lehet h igaz. Lehet hogy amúgy is válás közelében voltak már, nincs már köztük testiség se, sőt talán más se... Ez is lehet. Viszont ha ez nem taktika, akkor egy nagyon rendes nő. Te őszintének érzed?
2014. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egyetlen esetben lehet valós a jóindulata: ha a párodnak van valami szörnyű titka, amiről te még nem tudsz"


Például, hogy annyira önálló mint egy 5 éves gyerek?:D Ez engem is idegesítene, és lehet, hogy sajnálnám is szegényt egyedül kitenni.

2014. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Vissza akarja kapni a férjét és ha belesétálsz a csapdába, vissza is fogja."


Szemét ringyó, vissza akarja kapni a férjét. Tűrhetetlen:D Micsoda arcátlan némberek vannak:D


Nem tudom, kérdező. Én csak abból tudok kiindulni, hogy ugyan nem lennék kíváncsi arra a lánykára, akivel a férjem kamatyol. Legalábbis barátkozni nem barátkoznék vele. Mondjuk ha már nem éreznék iránta semmit, akkor esetleg vígan megköszönném, hogy megszabadítasz tőle. Ha gyerekeim is lennének, akkor lehet, hogy megerőltetném magam, elvégre velük gyakran egy levegőt fogsz majd szívni, és kinek van arra szüksége, hogy a gyerekek minden oldalról pocskondiázásnak, meg gyűlölködésnek legyenek kitéve. Ha valóban olyan okos nő, akkor ezt nyilván mérlegelte. Ugyanakkor szerintem a pasi viselkedéséből kiindulva, te egyáltalán nem fogod azt érezni, hogy te vagy a legfontosabb. Vagy a gyerekek után a legfontosabb. Ilyenkor szokott az lenni, hogy "gyerek" varázsszó mellett bármikor, bármiért ugrasztható a volt férj. Főleg ha ott lakik a közelben a gyerkőcök miatt. Márpedig ő ott fog lakni...

2014. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy elég fura történet.Számomra már ott bukik a dolog,hogy másfél hónap után összeakar költözni veled a pasi.Hiszen még nem is ismeritek egymást.Nem gyors kicsit ez a tempó?A feleség kérte,hogy segítsetek neki pasit találni?Ezt én nem hiszem el.Itt valami van a dolgok mögött.Eléggé ijesztő a helyzet,én biztos,hogy kimaradnék ebből.Ráadásul úgy telefonáltok,hogy az asszony ott ül a férje mellet,tőle kér tanácsot stb.Még arra gondolnék,hogy a nő esetleg megcsalhatta a pasast valamikor,ez kiderült(lebuktak/elmesélte,de ez most nem is lényeges),és úgy gondolja ennyi jár a férjnek is.A végére én is kíváncsi lennék,hogy ebből mi fog kisülni.
2014. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!