Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelentsen ez? Bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez? Bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác,látásból már nagyon régóta ismerem.De ma ismerkedtünk meg egyik haveromon keresztül.reggel 9től du.3ig elbaromkodtunk. :) Aztán a haverom lelépett,ő ottmaradt velem és meghívott egy kávéra.Nagyon jól elvoltunk.De ugye azt én tudom hogy a haveromnak bejövök,de nekem ő egyáltalán nem.A sráccal meg nagyon jóban vannak. :(
2014. jan. 29. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Mint Te is írtad ,ahogy elment utána még meghívott kávézni , aztán nagyon jól elszórakoztatok.
2014. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem,mert csúnya vagy
2014. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre hogy bejövök neki,csak haveromat nem akarom megbántani. :/ Meg nem akarom hogy miattam vesszenek össze.
2014. jan. 29. 21:34
 4/9 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet csak simán jófej/kedves és ennyi. Velem is volt ilyen, nem kell mindenbe mindenféle misztikumot belelátni.
2014. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon jófej volt és annyira aranyos.. :)
2014. jan. 29. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
igaza van egyik válaszlónak, velem is volt olyan, hogy taliztunk, meghívott kajálni,sétálgattunk,és a lényeg hogy nem akart tőlem semmit...:) szép fiúkák vannak...
2014. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De akkor miért maradt volna ott velem,miutánn a haverja lelépett? Ma ismertem csak meg.És egész nap nézett meg mosolygott meg nemis figyelt a haverjára szinte csak rám.De lehet hogy tényleg csak jófej.Meg gondolom a srác elis mondta neki hogy bejövökneki mert elég jóban vannak. :) Mert végülis azt mondta nekem,hát igen eggyes emberek félnek

a szerelemtől,de én nem ien vagyok. :) annyira édes volt.

2014. jan. 29. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen bejössz. Nem tudom, hogy az a bizonyos haverral mennyire vagytok tulajdonképpen barátok, de ha tényleg (akár barátszinten, akár jobban) szeret, akkor meg fogja érteni, a legjobbat akarja neked és nem áll majd közétek. Beszélj vele a dologról, díjazni fogja! Lehet hogy fáj majd neki, de mindenesetre nem annyira, mint ha azt érezné, hogy akadály közöttetek, és igazából (értsd jól, persze) szeretnél tőle "megszabadulni".
2014. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy.Holnap úgyis letisztázom vele. :) És ha bejövök neki,akkor úgyis elkell fogadnia.
2014. jan. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!