Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első fiú, hogyan utasítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első fiú, hogyan utasítsam vissza? 16/L

Figyelt kérdés

A fiú 18 éves,érettségizős.Már voltam vele kétszer randizni,de igazából nekem nem tetszik.Még soha senkivel sem beszélgettem olyan jókat a korosztályomból fiúval,mint vele,de én nem tudok rá pasiként gondolni.Nem akarom a pénztárcáját terhelni tovább,és ámítani sem akarom,mert a randi után majdnem megcsókolt,de ő maga visszakozott,én meg hirtelen csak sejtettem,hogy mi van.(Amúgy nagyon rendes gyerek,meg minden,egyszer már visszautasították)



Hogyan utasítsam vissza úgy,hogy ne bántódjon meg?Személyesen,vagy levélben tegyem meg?



2014. jan. 29. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

Értékeli szerintem, mint embert. De semmi értelme úgy összejönni valakivel, ha nem nem tudsz hozzá vonzódni...te járnál olyan lánnyal, akinek nem vágysz az érintésére?

2014. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért randizott vele már kétszer is?
2014. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok kérdező, a srác már nagy eséllyel bele élte magát a dologba, most már nem tudsz úgy kijönni ebből, hogy ne tiporj bele a lelkébe.

Ezt a legyünk csak barátok baromságot pedig felejtsd el! Ha nem elég jó neked, mint férfi, akkor milyen jogon tartasz igényt a barátságára? Az ilyen barátság semmi másról nem szól csak arról, hogy a férfi szenved, a nő meg élvezi a barátság előnyeit. Gyakorlatilag csak kihasználnád őt, nem biztos, hogy szándékosan, de ez lenne a dologból. Ő reménykedne, hogy mégis beleszeretsz rád pazarolná az idejét és szenvedne.

El sem kellett volna menni vele randira!

És elég gerinctelen vagy, hogy felmerült benned egyáltalán a levélben szakítás gondolata! Nézz a szemébe és mond bele, hogy "Bocsi de nekem nem vagy elég jó."

2014. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11

Ha én találnék egy ilyen csajt, akivel a legjobban elbeszélgetek, nagyon rendes stb. akkor momentán semmi akadályát nem látnám, hogy összejőjjek vele. És mivel 2 randi már volt, még az se lehet, hogy a külsővel van a baj…

2014. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Engem egy idegen se minősítsen ribinek,vagy hasonlónak!

Azért randiztam vele kétszer,mert nem tudtam,hogy mit érzek.Vonzódni is kell valakihez.Amúgy meg fura dolgai vannak,hiába rendes,ki akar próbálni valami drogféléket,meg hangulatjavítókat és antidepresszáns cuccokat szed.Emiatt nem akarok tőle semmit,csak ezt nem akartam írni.



Ráadásul hamarosan külföldre fog kiutazni,és ott is fog maradni,mert a családja ott talált állást.És egy rövididejű kapcsolatnak nem láttam értelmét.


Nem akarom megbántani,és szépen akarom elutasítani.És nem értem,miért lennék ribi,miközben alig ismerem 1-2 hónapja,és 2 randira elmentem,nem tudtam,hogy mit érzek.Nem a pénztárcáját szívtam,és nem használtam ki,nem is jöttem össze vele,nem volt csók sem,és semmi.Azért,mert többeteknek volt már hasonló negatív élménye,nem kell engem szekálni,nem törvényszerű,hogy összeomoljon a másik.A nővérem is volt hasonlóan fiúval,ő több randira ment el,de köztük sem volt semmi,szépen elvált tőle,már kb. 9 éve nagyon jó barátok,a krapeknek azóta családja is van,a nővérem az esküvőre is elment,szóval végződhet jól egy ilyen.(A nővérem most 27 éves.)



Köszönöm az értelmes válaszokat.

2014. jan. 30. 12:58
 16/17 anonim ***** válasza:
kifogások kifogások hátán.
2014. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkoris: fuck women logic…
2014. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!