Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Kiakaszt teljesen néha. Besértődik csak úgy magától és tök lekezelően beszél velem. Mindig mondja hogy mert mindenki semmibe veszi stb., pedig ő veszi az én nyugtatásomat semmibe. Nagyon idegesítő hogy minden héten legalább egyszer ilyen velem. Régebben voltak vitáink és azokra hivatkozik, amit szerintem már megbeszéltünk sokszor és lezártu. Mit tegyek?

2014. jan. 29. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nézz egy értelmeset

ezt a hisztérikát meg kukázd ki!!

2014. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De szerelmes vagyok!
2014. jan. 29. 22:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne nyugtatgasd, legyél vele határozott! Tudjon róla, hogy jobb, ha leáll, mert különben lecseréled...

Hátha ez visszafogja...

2014. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a para, hogy félek dobna... mert megcsinálná szerintem
2014. jan. 29. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne menj bele a játékba ilyenkor. Időnként én is ilyen hisztérika tudok lenni (ok, azért nem ennyire). Az én párom ezt úgy oldja meg, hogy bevonul mérges arccal egy másik helyiségbe, magára csukja az ajtót. Én még kb fél percig fortyogok, utána megyek őszintén bocsánatot kérni a gusztustalan viselkedésem miatt.

Próbáld ki, hátha nála is beválik.

Egyébként ha engem bármikor lecseréléssel fenyegetne valaki, én is rögtön szabad utat adnék neki, úgyhogy az talán tényleg nem a legjobb ötlet:)

Viszont azzal amit én mondtam talán valami hasonlót sugallsz neki tudat alatt, de mégsem mondod ki. Kevésbé rizikós megoldás.

Sok szerencsét:)

2014. jan. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) El kéne azt hiszem beszélgetni vele, csak ha vele vagyok inkabb jolerezzuk magunk, de nem akarom hogy ez a kapcsolatunkra menjen ha meg is lehetne beszélni.
2014. jan. 30. 08:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma is adtam neki egy kisebb ajándékot erre: cuki vagy meg minden de ettől még ugyan olyan kedvem lesz. Hát mit csináljak?
2014. jan. 30. 15:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Melyikünk tanácsolta, hogy ajándékozd meg? Ezzel csak megerősíted abban a hitében, hogy a seggéből rángatott ki téged. De tényleg, visszaolvastam a válaszokat, de ilyesmit egyikünk sem tanácsolt:D
2014. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó, a hülye fejemből pattant ki az ötlet :D tehát rossz ötlet volt :((
2014. jan. 30. 16:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Légy vele megértő mert lehet hogy valami bántja amiről esetleg nem tudsz és nem mondta el beszélj vele hogy van-e valami baj meg ilyesmi:)
2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!