Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem akarja?

Figyelt kérdés
Párommal 6 éve 5 hónapja vagyunk együtt. Mind a ketten dolgozunk. Nagyon szeretem őt és úgy érzem hogy ő is szeret. Mind a ketten a szüleinknél élünk de én már többre vágyom. Szeretnék egy közös lakást egy kis zugot ahol kettesben lehetünk de ő nem akarja. Tavaj újévkor meg akarta kérni a kezem de ez elmaradt (egyéb probléma miatt )ezt is csak így utólag mondta meg és azóta fel sem hozta ezt a témát. Ő nem akar velem összeköltözni ha leülök vele beszélni erről mindig van valami kifogás hogy most ezért nem most azért nem. Én úgy érzem hogy a párkapcsolatunkkal nincs probléma persze vannak kissebb viták néha mint mindenkinél de semmi több. Azt mondja szeret meg semmi gond de nem akar költözni. Mit csináljak hogy tudnám mégis meggyőzni?? Adjatok tanácsot légyszives.
2014. jan. 29. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
veszett fejsze nyele.
2014. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
38%

a pasik nem szeretnem elköteleződni.

jó dolog anyuci szoknyája alatt lenni, gondtalanul.

szexet, törődést, kap tőled, otthon meg mosott ruhát és kaját.

még is ki lenne az az őrült pasi aki ebből a kényelemből kijönne önszántából?:))


azt mondják az ilyenek csak akkor nőnek fel ha anyuci elpatkol.

hát azért még ne add fel ilyen könnyen:)

esetleg párterápia ha nincs más:)

2014. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ezen én is elgondolkodtam kedves #2 kommentelő. De ő tudja azt hogy mellettem is meg lenne minden kényelme sőt nem kellene az anyjának minden nyűgjét elviselni mert azért lássuk be 56 évesen csak nyűgösebb mint én. Eszemben sincs feladni mivel szeretem. Az egyik barátnőmnek elmondtam ezt a dolgot és szerinte az a megoldás hogy jukasszam ki az óvszert és magyarán csináltassak vele egy gyereket és úgy már biztos siker a költözés. Hát nem mondtam éppen neki hogy milyen (paraszt) hiszen ez nem fer a másik féllel szemben meg hát én nem akarom hogy csak azért költözzön össze velem mert már jön a gyerek. Azért fordultam hozzáto mert nem nagyon van kinek elmondjam. Azon gondolkoztam hogy ha én lépnék hogy márpedig én költözök és kész és hátha meggondolná magát.
2014. jan. 29. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
és ha megijed a gyerektől, és otthagy téged terhesen vagy egy kisbabával? Mert inkább ez szokott történni ilyenkor...Gratutálok a barátnődnek :P
2014. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is pont ezt gondolom. Mert ha egy összeköltözéstől fél meg véleménye szerint még nincs felkészülve rá akkor egy gyerekre fel lesz? Hát rájöttem hogy barátnőm nem egy értelmes lény de hát ez van az biztos hogy legközelebb nem hozzá megyek tanácsért mert ez nem tanács hanem tipp hogy hogyan rontsam el a párom életét és a sajátomat is mert egy babára én sem vagyok felkészülve mert bár dolgozok/dolgozunk de még nincs is annyi félretett pénzünk hogy gond nélkül fel tudjak/ tudjunk nevelni egy gyereket.
2014. jan. 30. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A helyedben leültetném nagyon komolyan, és addig se vacsi, se szex, se semmi, amíg nem nyilatkozik... lassan 7 év az sok idő, ennyit ne raboljon el tőled!!!!
2014. jan. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Édesanyám is ezt mondja hogy lehet soha nem is akar majd velem összeköltözni elmegy a rá várakozásra a fiatalságom és vele a boldogságom is. Én ezt nem szeretném de szakítani sem hiszen szeretem. Talán ultimátumot kellene adnom neki? De lehet megutál mert úgy érzi tolakodó vagyok. Hm..... nem tudom.
2014. jan. 30. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!