Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, hagyjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, hagyjuk a kapcsolatot, haza költözzek?

Figyelt kérdés

28 évesek vagyunk, 2 éve együtt, 1 éve élünk együtt albérletben.

Szóba került a házasság, hogy lehet róla szó, de most már a kapcsolatunk forog veszélyben, nem hogy a házasság, eljegyzés.

Az a probléma, hogy nincs munkám, már kb. 2 éve.

Mikor összejöttünk, egy helyen melóztunk, csak megszűnt a cég, azóta nincs állandó munkám.

Bevallom, 1 évig nem is kerestem, sajnos ennek több oka is volt. Egyrészt kényelmes voltam, másrészt sajnos a párommal sok gondunk volt, sokat hazudozott, nem bíztam benne, ezért nem is akartam dolgozni, mert akkor nagyon keveset lehettünk volna együtt. Más városban éltünk, szinte csak hétvégén találkoztunk volna.

Aztán párom kapott egy jó állást egy másik városban, hát összeköltöztünk, hátha én is könnyebben kapok itt állást.

Sajnos nem így lett, 1 év alatt nem találtam semmit. Időszakos melók azért voltak.

Hogy miből éltem? Volt annyi tartalékom. Mostanra fogyott el.

Beszélgettem erről párommal, azt mondta, semmi gond, eltart majd addig, míg nem lesz melóm.

Sajnos sokat veszekszünk, saját bevallása szerint is inkább miatta, elég hirtelen és hisztis.

Ezért mostanában napról napra változik a véleménye, hogy eltart, máskor azt mondja 1-2 hónap max., utána menjek haza. Szerintem a barátai is befolyásolják.

Tudom, hogy úgy jön le, el akarom tartatni magam, de nem így van, csak tudni szeretném, mit várhatok el tőle.

Meg a lustaságom is megszűnt, az elmúlt évben legalább 100 önéletrajzot adtam be, sok interjún voltam, próbálkozom, de eddig nem jött össze komolyabb dolog.

Pláne azért zavar ez, mert van egy nagyobb összegű megtakarításom még, amihez én már a kapcsolatunk elején azért nem nyúltam, mert a közös jövőnkre szántam. Sajnos ehhez a pénzhez egyelőre nem tudok hozzájutni.

Mit tegyek, hazaköltözzek, emiatt a dolog miatt eléggé megingott bennem a dolog, nem esik jól.

Mégegyszer mondom, nem akarom magam eltartatni, az zavar, hogy össze vissza beszél.


2014. jan. 30. 08:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged, hogy ennyire nem találsz munkát? Nyelveket beszélsz?
2014. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Jesszus, nem szégyelled magad férfi létedre, hogy a párodon élősködsz, meg lustaságból nem kerestél munkát egy évig?! Én azon csodálkozok, hogy egyáltalán még együtt vagytok. Egy nőnek a férfira tudnia kell felnézni, meg támaszt találni benne, ha hosszú távra terveznek, kell, hogy lássa benne azt, hogy képes majd a családjáról gondoskodni és áldozatokat is hozni, ha kell. Amiket meg felsoroltál, ha meghívtad, úgy is illik, hogy te fizess. Ez nem azt jelenti, hogy te mindent megtettél érte, hanem alap. Ha valakit meghívok valahova, akkor fizetem a számlát. Az meg végképp alap, hogy ha eltart, akkor legalább otthon megcsinálsz mindent.

Nem érzed magad lúzernek, hogy ugyanott dolgoztatok, neki mégis van munkája, neked meg csak kifogások? Jól teszik a barátok, hogy piszkálják, mert a legnagyobb szerelem sem tudja sokáig elviselni azt, ha a másik fél miatt nem lehet előrehaladni a kapcsolatban. Nem is értem, hogy tud még férfiként tekinteni egy ilyen tehetetlen csődtömegre. Teremtés koronája...

2014. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

érettségi + 3 okj-s szakma.

Nyelvet nem beszélek, és mielőtt azzal jönnél, hogy tanulhattam volna neten keresztül akár ez alatt az egy év alatt, próbáltam, de így nem ment. Tanárra meg nincs pénzem.

2014. jan. 30. 09:18
 14/19 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem hívtam meg, csak elfelejtett fizetni, én barom meg fizettem szépen mindig annak ellenére, hogy nagy feminista a párom, egyenlő a férfi meg a nő, persze addig, amíg abból haszna van... kijelentette, hogy fordított esetben ő elvárná, hogy én eltartsam.

Másrészt még egyszer hangsúlyozom, eddig egyetlen fillérrel sem tartott el. Február végéig még van pénzem.

2014. jan. 30. 09:21
 15/19 anonim ***** válasza:

Akkor a tartalékhoz nyúlsz, nyelvet tanulsz és kimész külföldre!

Egy férfi itt rinyál két éve...szégyen!

2014. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És általánosban, középiskolában?
2014. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Felrebeszelsz, hogy milyen okbol nem kerestel munkat! Ha egyedul lettel volna es napi problemaid lettek volna az eletben, akkor igen is elmentel volna dolgozni es nem megmagyaraznad, hogy miert nem.

Velemenyem tehat, hogy csak kihasznalod a sracot es kenyelmeskedsz a nemletezo baberjaidon.

Nem kell hazakoltozni, de elvarhato lenne, hogy legalabb gondoskodj magadrol, vagy legalabb besegits a fiunak.


Mindegy, hogy mikent csurod a szavakat es probalod meg igazolni magad ... ha egyedul lettel volna az elmult evben, mar ehenhaltal volna.

2014. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Amugy a lehetosegbol is, hogy hazakoltoznel ... ebbol is az latszik, hogy ha nem a pasidat hasznalod ki, akkor a szuleidet. Az ilyen tipusu emberre mondjak, hogy ingyenelo.


Ne haza koltozz es ne a pasidon eloskodj ... koltozz kulon es probald ki az igazi eletet!

2014. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Férfiról van szó, nem kell minidig előre feltételezni, hogy aki nem akar dolgozni, az csak nő lehet.
2014. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!