Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Taszító viselkedés ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító viselkedés ez a lányok szemében?

Figyelt kérdés

Mindig mindenben a tökéletesre törekszem és folyton elégedetlen vagyok.

Például az egyetemre szinte mindenki úgy jött vizsgázni,hogy a 2es tökéletes lesz nekik,én meg csak az 5öst tartom elfogadhatónak.

Érettségim után még az igazgató is odajött gratulálni,de én csak annak örültem volna ha mindegyik 100%.

A testemmel elégedetlen vagyok,hiába edzek állandóan,a magasságomat keveslem(193cm),rondának tartom magam,pedig a lányok szerint nem vagyok az,semmilyen haj nem tetszik,mindig jobbat akarok,nem találok olyan ruhát ami igazán tetszene,de lányt sem,mindegyikben rögtön találok valami hibát.


2014. jan. 30. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el psichológushoz talán tud segíteni pár tanáccsa
2014. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Személy szerint irtózom az olyan férfiaktól, akik több időt töltenek a tükör előtt, mint én. Szóval taszító, és férfiatlan.

Nem csoda, ha folyton elégedetlen vagy, ha ekkora önértékelési zavarban szenvedsz, és nem vagy laza, nem azokban van a hiba, akiket leszólsz, hanem benned. De rohadtul. Orvoshoz menj, mert simán elképzelhetőnek tartom, hogy egy őszi napon nem jól áll a hajad, vagy a zakód, és felvágod az ereid.

2014. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek. ebből kialakulhat bármilyen betegség, pl depresszió.

ha maximalista egy férfi az nem taszító, de ha elégedetlen állandóan, az az.

egyetemre jársz, még ha büfészakra is, de tudhatod hogy semmi nem tökéletes, te se akarj az lenni mert abból adódnak az ilyen bajok, lehet hogy valakinek az tetszik meg amit te hibának látsz magadban :)

2014. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem büfészakra járok már bocs :D
2014. jan. 30. 10:28
 5/9 A kérdező kommentje:
legutóbb nem jól állt a nyakkendőm és betörtem a szekrényt
2014. jan. 30. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
ez nem taszito viselkedes, hanem pszichologiai eset. komlyan, irany kezeltetni magad, mert agressziv is vagy, nem csak "maximalista".
2014. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a büfészakkal csak vicceltem, ne vedd komolyan! :)

vegyél egy kis stresszlabdát és inkább azt nyomogasd minthogy szekrényt törj

nem próbáltál valami komolyabb sportot? kosár (magasságod miatt) vagy valamilyen küzdősport? az edzések mellé

2014. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kosarazni szoktam
2014. jan. 30. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
kit érdekel h 2-es, vagy 5-ös??? senki se fogja nézni....
2014. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!